Гопница-Советчица• 1 час назад
Купила орхідею з уцінки, а вдома побачила мякі корені й один жовтий лист
Є сенс рятувати чи краще не мучити рослину?
Полтавська галушка• 1 час назад
намагатися рятувати, жалко рослинку
э куча інфи на ютубі
успіху!
э куча інфи на ютубі
успіху!
Сметчица• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Купила сегодня и посадила такое несчастное, жёлтые листы и гнилые корни убрала.
От з таким би я точно не гралися. Вони довго ’сидять’ без розвитку буває і рік
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Почем купили?
Если кому надо, в Ашане огромные, цветущие, хорошие листья и корневая по 299 грн
ПлюшкамиБалуюсь• 1 час назад
Так дайте шанс, обчистити все, дати води потім пересадити і не забувати і все можна відновити
Стрибну в гречку• 2 минуты назад
Ответ дляSo_so
та там вже всьо! хана орхідеї.(