Гопница-Советчица• 1 час назад

Купила орхідею з уцінки, а вдома побачила мякі корені й один жовтий лист

Є сенс рятувати чи краще не мучити рослину?
заварний look• 1 час назад
Дайте шанс

Я не тону• 1 час назад
Орхидеи ж живучие, их можно с половины листочка и части корня спасти.
Полтавська галушка• 1 час назад
намагатися рятувати, жалко рослинку

э куча інфи на ютубі
успіху!
Мелочунь• 1 час назад
Дайте. Я много таких спасла
Покажите фото
So_so• 1 час назад
Купила сегодня и посадила такое несчастное, жёлтые листы и гнилые корни убрала.
Сметчица• 1 час назад
Підсушіть,, переваліть в новій ґрунт і чекайте чуда!
Сметчица• 1 час назад
Ответ дляSo_so
От з таким би я точно не гралися. Вони довго ’сидять’ без розвитку буває і рік
So_so• 1 час назад
Ответ дляСметчица
Я не спешу)
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Почем купили?
Если кому надо, в Ашане огромные, цветущие, хорошие листья и корневая по 299 грн

So_so• 1 час назад
Ответ дляСметчица
Я как-то купила охидею всю в щитовке, так жалко её стало, ей почти конец был.
Выходила, цветет, не знаю сколько цветов на ней, штук 30 точно есть.
ПлюшкамиБалуюсь• 1 час назад
Так дайте шанс, обчистити все, дати води потім пересадити і не забувати і все можна відновити
Стрибну в гречку• 2 минуты назад
Ответ дляSo_so
та там вже всьо! хана орхідеї.(