Мию чакри щоденно• Изменено 2 часа назад
Увага з боку колеги
Була 6 років у шлюбі, розлучилась в березні з чоловіком. На роботі про це не дуже афішувала, навіть зараз всі не знають, що я розлучена. Але випадково дізнався мій колега і почав запрошувати на побачення. Один раз я все ж з ним сходила, в цілому класно посиділи. Я чесно сказала, що поки не хочу стосунків, на що він відповів: давай будемо просто друзями, але не відштовхуй мене, може в нас щось вийде. Він мені весь час робить ну дуже багато компліментів, я вже йому кажу, що він мене смущає. Каже, що завжди звертав на мене увагу, але не хотів заважати, бо я була у шлюбі. Як думаєте, є у нього до мене симпатія чи більше хоче в ліжко затягнути?
СережкинаЯ• 2 часа назад
Так это вроде как параллельные понятия-хотеть секса и симпатия? Или хочет но испытывает отвращение?
Короче, на свидание ходить не стоило. Теперь он будет дальше вас уламывать.
Но если вы твёрдо решили что нет,то так и говорите. ’Мне нужен перерыв. Не спеши пожалуйста’
Пополняю_Карму• 2 часа назад
Бляяяяя як ви забембали зі своїм колегою. Дайте вже йому нарешті і закриємо питання
Гопница-Советчица• 2 часа назад
А он вам нравится и вы видите с ним серьезные отношения?
Если нет,то лучше без романов на работе
Хомо_сапиенс• 1 час назад
П!з∆€ц
Прошло 50 лет. И 19876594321654386 аналогичных тем. И тут неожиданно новая тема на Советчице: ’Я 70 лет назад была замужем, на меня положил глаз мой коллега, с тех пор глаз лежит, скажите, мне показалось или я ему нравлюсь? А то не могу определиться. Не хочу новых отношений, но хочу новых отношений. Или не хочу - не знаю еще. Его комплименты мне подходят. Он меня затащит к себе в Дом престарелых - кто в курсе?’