Леді_Капуста• 04 июня в 20:41
Нормально, що я гуляю ввечері?
Кілька місяців тому переїхала ближче до роботи. Я майже кожен вечір виходу на прогулянку, гуляю швидким темпом і находжую потрібну кількість кроків. Один колега з роботи як їде додому то бачить мене іноді і прикалується: а що це ти гуляєш, ще і сама? Ти знову в тому чорному костюмі? Навіть пише мені в інстаграм, що знову бачив мене. А що тут такого, що я виходжу пройти потрібну кількість кроків?
После 18• 04 июня в 20:46
Скажите что вы на задании и патрулируете улицы, с еще лучше гляньте с ухмылкой и скажите мы следим за тобой, будь осторожен!
Грушки-яблочки• 04 июня в 20:47
Ответ дляПосле 18
Да, що ви працюєте на тцк
Без комплексів• 04 июня в 20:54
Ответ дляЛеді_Капуста
А це що?)
А, понятно. Значит у вас на работу адекватных не берут
Гарнюнька• 04 июня в 21:29
Меня в этой истории больше смутило бы, что делает какой-то дурачок в моей инсте