Простецкая• сегодня в 11:21
Збивати балістику було нічим. Дякуємо потужному президенту
І його потужним менеджерам і дипломатам.
Дуже дякуємо.
Ответ дляAntoninaya1
Та так, звісно. Тому й евакуюють у нас частину Дніпропетровської, Чернігівської та залишки Донецької області. Ну і такі дрібнички, як щотижневий обстріл Києва балістикою теж каже про те, що рашка видохлась. Кому ви свою потужну пропаганду навішуєте? Людям в яких на кожному напрямку воює хтось з родичів чи тим, хто по 3-5 днів ночує укритті, в очікуванні чергового масованого обстрілу? А може родинам тих загиблих, що вже втратили найрідніших?
Вы раша бот? Вам по русски чётко написано вице этот президент США сказал, оказывается не только я и вице президент тоампа потенциал пропаганду гонит. Обстрелы мирняка как рпз это не победа на поле боя или завоевание нового чего то. Не могут достичь на поле боя вот и обстреливают