МУСЯкомарова• сегодня в 11:48
Відпочинок
Їдемо сьогодні з донькою в Грецію. Їдемо не вперше і завжди якесь переживання.
Як розслабитись з першого дня відпустки, не переживати і не контролювати все?
Фото з минулорічної відпустки.
Червона рута• сегодня в 11:51
Пох куди ви їдете, у нас переживання, щоб люди в Україні були живі і здорові!
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:52
Ответ дляЧервона рута
Я не змозі це зробити.
Чоловік на передовій.
МУСЯкомарова
• сегодня в 11:53
Ответ дляКручу хвости
Вы стебетесь с нас? Или дурочкой притворяетесь?
Тобто?
Анчо Ус• сегодня в 11:55
Ответ дляМУСЯкомарова
Тобто?
Едете на отдых, а люди в Украине должны знать, как вам не переживать там непонятно о чем? Как мне перестать волноваться, не знаете?
Прокачую сідниці• сегодня в 11:56
Ответ дляМУСЯкомарова
Тобто?
Ваша дурная тема хваст совсем не в тему🤦♀️ что непонятного
Бойцовская• сегодня в 11:59
Ответ дляМУСЯкомарова
Я не змозі це зробити.
Чоловік на передовій.
Пишете, щоб на вас менше нападали?
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:00
Ответ дляЧупа-чупс
Сколько дочке? За что переживаете? Чтоб нормально доехать?
Ні ,за все. Просто не можу взяти і відпочити.
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:00
Ответ дляБанка з медом
Гарного вам відпочинку і легкої дороги!
Дякую дуже.
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:01
Ответ дляБойцовская
Пишете, щоб на вас менше нападали?
На мене і більше не нападають.
Написала з метою отримання поради.
Чупа-чупс• сегодня в 12:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Постарайтесь, по приезду, выбрасить все мысли из головы, если дочка подросток, особо следить не надо, купите себе вина, налейте бокал и расслабьтесь где-то на террасе у моря.
Бойцовская• сегодня в 12:03
Ответ дляМУСЯкомарова
На мене і більше не нападають.
Написала з метою отримання поради.
Сьогоднішня ніч і ранкові наслідки у порівнянні з тим як вам розслабитися у відпустці - не розумієте різниці? Не розумієте, що ви трохи невчасно зі своєю такою важливою проблемою?
Кручу хвости• сегодня в 12:07
Ответ дляМУСЯкомарова
Я не змозі це зробити.
Чоловік на передовій.
Ну, автор, я ніч проседіла в коридорі, в родичів повністю розбомбили хату в Вишневому, в іншої знесло дах. І тут ваша тема як знущання.
Само_достаточная• сегодня в 12:12
Я теж збираюсь. Але сиджу ніяка, нема сил, настрою і взагалі нічого не хочу. Тільки питання - скільки ще цей жах буде продовжуватись. Це якесь винищення людей, це якийсь жах. Автор, сьогодні такі теми звучать не дуже, переживайте мовчки
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:20
Ответ дляЧупа-чупс
Так, 15 років
МУСЯкомарова
• сегодня в 12:20
Ответ дляБойцовская
Якраз я і про те.
KROX@• сегодня в 13:10
Ответ дляСамо_достаточная
і ще цей Ігнат так цинічно каже - щоб збивати, треба мати чим збивати. так якого уя ви вийоб..сь
Само_достаточная• сегодня в 13:49
Ответ дляKROX@
Це точно
Чупа-чупс• сегодня в 14:15
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, 15 років
Ну, вот и отлично, уже большая, всё будет нормально. Я из Харькова, и каждый раз, когда выезжаем с дочкой на отдых, как только пересекаем границу, напряжение уходит, ваш организм сам расслабится.
Хорошего Вам отдыха!
МУСЯкомарова
• сегодня в 14:20
Ответ дляЧупа-чупс
Хорошего Вам отдыха!
Спасибо. Вы только поняли о чем я написала