Брехушечка• 1 час назад
Не розумію покупців на Шафі
Вже було так раза чотири, замовляє товар, вибирає оплата на карту і пропала.. взагалі більше не заходить.. на сторінці показує що на сайті вже років 5-8, не нова створена сторінка, щоб можна було подумати що новичок і не орієнтується на сайті, відгуків на сторінці 0, товарів 0. Це комусь по приколу? Чи то розраховують що продавець не додивиться що не оплачено і відправить? Можливо є такі що так замовляють, як ви це поясните?
Галя із Дарниці• 1 час назад
На Шафа есть авторизация через Гуглаккаунт или Фейсбук. Можно и не помнить про ту Шафу 8 лет и элементарно зайти и оформить заказ.
При этом уведомления о сообщениях Шафа может не присылать. Или присылает на почту, на которую человек никогда не заходит.
Хотите продать - связывайтесь после заказа с покупателями.
Галя із Дарниці• 1 час назад
Автор такая же ’’странная’’.
Создала тему, задала вопрос и уже не онлайн.
Ленивица-красавица• 1 час назад
Теж такі є. Списую на зниження платоспроможності населення і причини, які дівчата описали вище. Всім хочеться і дешево, і ще знижки, і безкоштовної доставки. А по факту всі плюшки лягають на плечі продавця і на додачу гігантська комісія сайту
Галя із Дарниці• 1 час назад
Ответ дляТелефон Рубика
Нашла дешевле, ближе, бесплатную доставку, передумала.
Да не в этом дело.
А 99% описываемых случаев, ничего они не нашли, а просто знать не знают, что им что-то там на Шафе ответили.
ХуАнита• 1 час назад
Не Стича, случайно, продаете? Я так ребенку Стича заказывала на др. Ждала ответа, ждала, уже на проме его заказала, получила и подарила, а этот продавец с Шкафы все никак не ответит. Но сейчас я уже и не мониторю
Ленивица-красавица• 54 минуты назад
До речі, там ще телефон буває відображається, щоб не втратити покупця. Так от, пишу через деякий час на месенджер, якщо довго на сайті не відповідають, то і там морозяться.
І у мене швидка реакція на замовлення
Ото буде веселуха• 53 минуты назад
У Шафы еще есть удивительное свойство не присылать на почту все движения. Т.е. пока помните о начале переписки, заходите в приложение напрямую и продолжаете дальше вести переговоры.
А те, у кого приложения нет, фиг сообразят зайти на сайт и увидеть свежее сообщение.
Это плюс к тому, что ’передумали’, ’нашли дешевле’ или ’попали под обстрел’. Увы.
Лично я уже перестала на это реагировать. Отношусь, как к статистике
Галя із Дарниці• 53 минуты назад
Ответ дляЛенивица-красавица
І у мене швидка реакція на замовлення
Якщо оформлено замовлення, телефон видно завжди.
Я відразу замовлення дублюю в месенджер.
Твоя космішна• 41 минуту назад
В таких випадках пишу покупцю на Вайбер. Якщо його немає, то до побачення.