Всюди влазю• 17 июля в 22:48
Кому подходит вегетарианское питание?
Подумываю о вегетарианстве, но не знаю, как это скажется на здоровье. У кого-то есть опыт?
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 22:49
Я не їм м´ясо та рибу, мені норм. Але вживаю молочні продукти - сир, сметану, масло.
постою_послушаю• 17 июля в 22:51
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну это и есть вегетарианство.
Не прохожу мимо• 17 июля в 22:51
Через якісь сучасного м´яса майже його не їм
Риба теж не дуже якісна, інколи матіас
( зимою переважно) або морський окунь чи хек
Нормально
Риба теж не дуже якісна, інколи матіас
Нормально
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 22:52
Але дивіться ще по своїм потребам. Якщо вам дуже хочеться їсти м´ясо та рибу, якщо ви без них не наїдаєтеся нормально, якщо вони вам смачні - то можливо вам і не варто від них відмовлятися. Я не їм м´ясо та рибу, але мені їх і не хочеться, я нормально без них наїдаюся, голодною не ходжу. Я і раніше це все нечасто їла. Якщо ви звикли кожного дня порцію м´ясних або рибних страв їсти, то мені здається, відмова від них може погано повпливати на організм.
ЖаннаНеАгузарова• 17 июля в 22:54
Ответ дляпостою_послушаю
Ну это и есть вегетарианство.
Але бувають ще вегетаріанці, які їдять рибу або морепродукти, наскільки я знаю