Стервочка• 05 августа в 00:00

Як Ви вважаєте коли пара проводить разом час 24/7 це плюс чи мінус?

Чи швидко зникає романтика в такій парі? Чи не втомлюються один від одного?
Я дуже люблю чоловіка, проте мені було би важко і працювати, і жити разом. Мені потрібна деяка тимчасова відстань, хоч на роботі. Проте я задумалася, чи не з таких пар формуються пари які у старості ледве переносять один одного, бо звикли бути по роботам, а велика кількість спільного часу обтяжує?
Золота орда• 05 августа в 09:59
Ми з чоловіком разом 24/7 вже 16 років. Нас все влаштовує я б не хотіла, щоб було по-іншому. Звраз я в магазини сама іжджу, дитину вожу туди-сюди а раніше ми практично все робили вдвох.