Кофр для ноги• 1 час назад

Сложно перейти на правильное питание?

Кажется, что это очень трудно. Как вы это сделали?
Звездолётчица• 1 час назад
Що саме ви називаєте правильним харчуванням?

Альфред Шнитке• 1 час назад
Ответ дляЗвездолётчица
Доєднуюсь до запитання
Залізна тьотя• 1 час назад
На ’не правильному ’ жити сложно
Sveta-a718• 1 час назад
На словах легко, а на ділі важко. Починайте з малого і поступово додавайте нові звички щоб не закинути то діло. Перший тиждень вода, другий додавайте салати, зелень. Третій відмовтесь від ковбас... І так далі поступово
Ушла и Пришла• 1 час назад
Автор, это ваша тема ниже про лоха на дефиците каллорий? Если да, то я смотрю, что худеть вы не собираетесь. И правда, зачем)))
Ну, а мне тоже до лишнего веса при моём росте осталось набрать всего-ничего минимум 10 кг
Давайте обжираться вместе
Timber30• 1 час назад
Легко. Основа мого ПП харчування - курятина, риба, яйця, гречка, овочі, фрукти, вода. Нічого не смажу, тільки варене і запечене. Солодкого, хімічного не їм, не люблю. Якщо хочеться чогось некорисного - то 1-2 шматочка собі дозволяю.
Радуга-дуга• 46 минут назад
Мені дуже легко. Я їм просту збалансовану їжу