ДинамоКит• сегодня в 09:40
Хто купує професійну косметику онлайн?
Допоможіть визначитися з магазином, щоб було все норм з доставкою та оригінальністю
Карапулька• 2 часа назад
Ответ дляКарусель-весель
Профистайл
Я у них уже замовляла, доставка нормальна, все приходило без проблем. Як на мене, можуть привозити в «сіру», але з оригінальністю у мене питань не було, засоби були нормальні.
Карапулька• 2 часа назад
В принципі зараз у всіх онлайн магазинах можна знайти куточок проф. косметики.