Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Ссылка на старую тему: Давайте дарить подарки
Важно!
3. Комментарии только по теме.
Ответ дляCrazy_Squirrel
дівчата з Днем матері усіх Вас!!!!
хочу запитати в тих хто секодовський запах виводить оцтом0в яких прибл.пропорціях змішувати з водою і на ск годин замочувати?
і хтось мені дарував ліфчик для годувагння-в лс не можу знайти((
якщо та.хто подарувала читае-дякую щиро!!мені підійшов!!! і за дитячі речі теж спасибі!!!
усім кому ма відправити подарунки-відправлю протягом цього тижня
С Днем Матери!!!
Рада,что подошло и понравилось!))) Носите на здоровье!!!
_Nastya12_• 10 мая 2015
Ответ дляCrazy_Squirrel
дівчата з Днем матері усіх Вас!!!!
С Днем матери и Вас
Я выводила запах не секонда, а запах сырости с куртки свекрови. На 1 литр воды - 2 ст.л. уксуса. Потом простирнула в машинке, с добавлением кондиционера. Запах ушел.
prosto77777• 11 мая 2015
для вагітної. на наш 44-46 приблизно. бедра до 100 см
треба прати, довго лежало.)
пиресилка укрпоштою 12 грн+4 грн пакет(передоплата). віддаю тому хто оплачує одразу! в мене ремонт , немає де зберігати.
треба прати, довго лежало.)
prosto77777• 11 мая 2015
десь на 44-46 р.
треба прати, довго лежало.) ззаду є пляма від праски.
prosto77777• 11 мая 2015
десь на 44-46..
треба прати, довго лежало.)
пиресилка укрпоштою 14 грн+4 грн пакет(передоплата). віддаю тому хто оплачує одразу! в мене ремонт , немає де зберігати.
треба прати, довго лежало.)
prosto77777• 11 мая 2015
приблизно 44. дам заміри. не на високу.
треба прати, довго лежало.)
пиресилка укрпоштою 14 грн+5 грн пакет(передоплата). віддаю тому хто оплачує одразу! в мене ремонт , немає де зберігати.
треба прати, довго лежало.)
Надія_Надія• 11 мая 2015
Ответ дляprosto77777
приблизно 44. дам заміри. не на високу.
треба прати, довго лежало.)
Що у Вас так спонтанно пересилка міняється з 12 до 14, а пакет з 4 до 5

prosto77777• 11 мая 2015
Ответ дляНадія_Надія

бо різна вага речей і на пошті пакети різні, штани в малий пакет за 4 грн не влізуть.
Надія_Надія• 11 мая 2015
Ответ дляprosto77777
Ясно)))
Crazy_Squirrel• 11 мая 2015
Хто скоро народжувати буде?віддам 4сорочечки на гудзиках і один чоловічок для новонароджених.сорочки після мого малого.чол.тут подарували.
kseniaideal• 11 мая 2015
Ответ дляValerij20
Может пересылка выйдет и не 12-14 грн а 7-8 грн.Ведь Вы предлагаете посылки по 1 вещи. Это маленький вес. Нужно после отправки и писать сколько вышло.
брать на перед то можно, потому как многие случаи были что не оплачивали потом пересылку. но за 1 брюки 20 грн
я 3 кг коробку за 17 отправила...
prosto77777• 11 мая 2015
Ответ дляValerij20
я свої речі нікого не заставляю брати, приблизні тарифи своєї пошти я знаю! пересилки по 7-8 грн у мене ніколи не було! вага посилки в 480г-12 грн, 800 г(відправляла джинси) 14 грн. і це без пакетів!
гроші за пересилку я беру на перед. я вже напересилалася за свій рахунок, дякую! віддай-відправ без передоплати а потім сиди і випрошуй свої ж кошти. повірте не всі чесні.
в своїй упаковці не приймають, я купую пакети.
prosto77777• 11 мая 2015
Ответ дляkseniaideal
я 3 кг коробку за 17 отправила...
це тема на яку можна спорити вічно! у кожного гребуть по своєму. у мене посилку безцінна в своєму ящику по вазі біля 3 кг заважила на 25 грн.
tanyamelnicuk• 11 мая 2015
Ответ дляprosto77777
вибачте, що влажу зі своїм словом, але в нас теж дуууже дорого Укрпошта бере, найдешевше це 11-12 грн. в моїй упаковці(((, тому я диву дивуюся, як тут пишуть, що можна вислати і за 5-7 грн.

ValEntinka_hba• 11 мая 2015
Ответ дляtanyamelnicuk

Значит у вас берут допуслуги, чего делать не имеют права. Звонок на горячу линию излечивает эту болезнь
Надія_Надія• 11 мая 2015
Ответ дляtanyamelnicuk

Так але один раз це може бути 10 грн; а другий 14 грн; а третій 12 грн...
Не можна ж точну ціну наперед знати і казати, хоча дійсно люди бувають різні, можуть і не заплатити
Капєц короч