Плюшевая дыба• 10 сентября 2014
Девушки из Закарпатье дайте проверенный рецепт КНЕДЛИКОВ на пару.
Делала пару раз по рецепту из интернета не получилось. Может у вас секретики есть))))))
Плюшевая дыба
• 10 сентября 2014
Не знаю чешское или нет . Но очень популярное на западной Украине среди венгров, румынов там очень вкусно его делают особенно с подливой.
Фиктивная• 10 сентября 2014
Я сама їх ніколи не робила,робить моя мама,наскільки я знаю то це дріждове тісто,робить коли пече Паску(в нас Паска не солодка.)
Якщо дуже треба вечерком уточню
Плюшевая дыба
• 10 сентября 2014
Ответ дляФиктивная
Якщо дуже треба вечерком уточню
ок, дякую
Фиктивная• 10 сентября 2014
яйце кімнатної температури.
розвести дріжді в теплій воді добавити яйце,попередньо його розколотивши,трохи сахару,солі,олії і замісити мукою нормальне тісто. Дати підійти тісту в теплоті,зверху ми змазуєм ще трішечки олією,на руки капнути пару капель і протерти готове тісто,щоб не було скоринки як підійде.
як підійде сформувати кнедлики,мама робить розміром в долоню чи трішки більші і вже сформовані залишити ще на 15-20 хв. Можна класти варити на пару хвилин на 15-20,якщо більшого розміру то час варіння збільшити хв.на 10
здається все
Плюшевая дыба
• 12 сентября 2014
Ответ дляФиктивная
яйце кімнатної температури.
здається все
Дякую Вам))))))))Сьогодні спробую))))