Мені не принципово якою мовою чатитись на порадниці, але є такий момент що російськомовні книги читаються легше, відповідно і спілкуватись в неті зручніше російською. Це мені так. Попитала подружок - вони зі мною солідарні. А взагалі не бачу в цьому проблеми. Як говориться: не важливо звідки ти, важливо хто ти, можна спілкуватись українською літературною і тути скотиною, а можна бути кацапом і бути людиною.
Господи, как же всё таки хорошо, что остались здровомыслящие люди!!!! уважаю, вас за позицию!
Против. ’В чужой монастырь со своими правилами не лезь.’ Вы пришли на сайт написанный русским языком. Хотите укр., так создавайте свой или вливайте свои кровные. Меня все устраивает.
А Ви вважаєте, що це правильно? Не можна враховувати побажання одних людей ігноруючи інших. Яка ж це демократія і свобода, якщо нас не питатимуть, а робитимуть те що хтось постановив правильним і єдиним для всіх на власний розсуд? І чим же Ви тоді відрізняєтесь від того ж Сталіна, якого тут так не люблять, від тієїж Росії? Така вона свобода....
может потаму, что я родилась и прожила 30 лет, в русскоговорящем регионе? и мне просто удобно говорить и читать на русском? это всё равно, что переучивать левшу, на правшу!