Зубная фея• 10 марта 2015

Маришечка с чужими фото вернула в гостевых все любезности! Во дает девка!

Девочки, кто писал в гостевой девчушке, укравшей фото детей родственницы, видели свои стены?
Вам вернули любезности)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-875983
автор Зубная фея • 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
Це всього лиш Ваше бачення, виходячи з Вашого власного розуміння і принципів, тобто, інакше кажучи, натягування других на свій копил.
кто против? я так и вижу, вы хамка и провокатор.
в моем понимании хамы и провокаторы именно такие как вы.
автор Зубная фея • 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
Повторюю чітко і зрозуміло: там нема кого і від чого захищати.
Значит предполагаемую грязь в гостевой спонсора от маришечки вы считаете нормой, так как она в рамках правил ресурса?
У кого такое было• 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
Отепер скажу, дякую, що ’блєснітє’ з попереднього поста залишили для свого оточення. Відповідаю:
1) в даному випадку Афінская - постраждала сторона, тому має повне право залишити свій відзив у гостьовій;
2) аналогічно має право залишити відповідь на її відзив і Марішечка. Якщо це буде зроблено в некоректній формі - адміни приймуть міри і покарають порушника згідно правил форуму.
Про який захист і кого йдеться?
Мда! ’відзив’
Это что?! Срамота...
Читаю-читаю вас, поражаюсь вашим ’перлам’, но тут не сдержалась. И вы ещё о деньгах за свои консультации что-то говорите!?
Азiров вам в помощь!
cool_sun• 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
не коментую всі ваші пости, але хочу відмітити - а якщо ті хто в гостьовій відписали брали в конкурсі участь - вони ж є постраждалими особами?
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляЗубная фея
Це Ваше право, і у Вас його ніхто не забирає. У кожного своє бачення, виходячи з власного розуміння і рівня виховання. Але нікому не дано порушувати правила, під якими самі підписались і брати на себе функції, які їм не делеговані правилами сайту.
автор Зубная фея • 10 марта 2015
Ответ дляcool_sun
Кстати да! такое ведь тоже может быть
Омлетик• 10 марта 2015
’У кого такое било’, Ви ж уже попрощались зі мною... чи передумали?
автор Зубная фея • 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
спасибо, что не отнимаете у меня право считать вас хамкой и провокаторшей,
поверьте, я ценю ваше нерушимое уважение к чужим правам, и мне импонируют ваши позитивные отзывы о моем хорошем воспитании
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляЗубная фея
’Прєдполагаємой грязі’ апріорі не може бути: вона або є, або її нема. Якщо це буде ’грязь’ чи неправда, то постраждала сторона звернеться до адмінів, вони приймуть міри і приберуть ’грязь’, а порушника накажуть.
автор Зубная фея • 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
ну я же писала - ситуацию я просто спрогнозировала, причем чисто ради вас, хотела понять, посчитаете ли вы маришечку неправой хотя бы в этом случае.
в принципе, все понятно даже по вашим попыткам вывернуться.
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляcool_sun
тут важко сказати... потрібно ще довести, що вони дійсно брали участь у голосуванні. Крім того, в чому саме вони постраждали? Вони оцінювали фотографію... всього лиш Постраждав власник фоторографії і мати дітей, це однозначно. Їхні права - порушені.
автор Зубная фея • 10 марта 2015
Всем спасибо огромное за участие!
Из темы ухожу, пора работать)
Всем удачных сделок!
У кого такое было• 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
Правда? А вам не привиделось?
Когда я с вами прощалась?
У кого такое было• 10 марта 2015
Ответ дляЗубная фея
Всем спасибо огромное за участие!
Из темы ухожу, пора работать)
Всем удачных сделок!

Возвращайтесь обязательно)
cool_sun• 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
тому що вони розміщували найкращі свої фотографії, конкурс полягав жеш не в тому хто знайде найкращу фотографію в інтернеті
можливо б якби не було тієї - виграли б вони
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляЗубная фея
Не старайтесь свої виверти і перекручування впереміж із власними здогадами приписувати іншим. Я висловилась доволі зрозуміло і чітко. Я не винна, що Ви намагаєтесь в моїх словах побачити те, чого нема.
Море Счастья• 10 марта 2015
Омлетик, я вам так скажу. Конечно, без правил анархия начинается быстро. Но опираться только на них, это тоже очень поверхностно и неправильно, ведь их создают обычные люди, не идеальные. Нынешняя ситуация показала, что маришечка виновата, а мы все оказались под ногтем у этих правил.

И отдельно. Подвиги и великие дела совершают люди с горящими глазами и горящими сердцами. Вы к ним не относитесь никак, в вас нет этого огня. Хочу пожелать вам, чтобы у вас в жизни все было по правилам. Даже если они тупые и не гуманные. Просто если вам будет от них тошно, вы вспомните, как вы их защищали, как высшую ценность
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляcool_sun
Розумієте, голосували за конкретну фотографію, а не за ганусю/галину/марину і т.п. з фотографією. Фотограція була допущена до конкурсу. Організатор конкурсу теж є постраждалою стороною, постраждала його репутація. Можливо, виходячи з наявного прецеденту, треба якісь додаткові правила виписувати при проведенні таких конкурсів.
Але голосуючих, виходячи з наявних доказів, навряд чи можна визнати постраждалими.
cool_sun• 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
Я вважаю постраждалими тих хто також виставляв свої фотографії - ви не згодні? Просто ви пишете про тих хто голосував
Приведу інший приклад: на змаганнях 5-класників по бігу виграв 10-класник. Ви вважаєте що 5-класники не постраждали від того що один з учасників порушив правила змагань?
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляМоре Счастья

А я Вам так скажу. Помимо ’людей с горящими глазами и горящими сердцами’, які робили подвиги розплодилося стільки ’людей с горящими глазами и горящими сердцами’, які наробили стільки злочинів і загубили стільки душ, що людство, нарешті, прийшло до розуміння того, що потрібні правила і закони, і потрібно чітко цих правил і законів дотримуватись.
Інакше в стадному бажанні покарати одного винного можуть постраждати 10 невинних.
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляcool_sun
Ні, ну спочатку Ви чітко запитали про голосувавших. Щодо учасників змагань, то їхні права не постраждали, вони захищені правилами змагань: переможець дискваліфікується, лаври переможця переходять до наступного учасника, який посів сходинку нижче.
cool_sun• 10 марта 2015
Ответ дляОмлетик
’не коментую всі ваші пости, але хочу відмітити - а якщо ті хто в гостьовій відписали брали в конкурсі участь - вони ж є постраждалими особами?’
я чітко запитала про тих хто брав участь в конкурсі
про те що вони не є постраждалими я не погоджуюсь, але це моя думка
Не гоню• 10 марта 2015
Театр одного актера просто. Омлетник возомнил из себя третейского судью и пытается самоутвердиться на мамском форуме. Ради чего этот спектакль? Да, действительно, обвиняемый не виновен, пока не доказано обратное, приговор еще не вынесен, однако состав преступления налицо, пользователь Кидстафф совершил общественно опасное деяние, что является уже преступлением. Однако бездействие свидетелей преступления может явиться причиной вторичного общественно опасного последствия, таким образом лица, его совершившие, становятся соучастниками это самого преступления и несут за него уголовную ответственность. Поэтому действия, направленные на предотвращение повторного преступления, являются в этом случае правомерными и адекватными.
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляcool_sun
Значить, я неправильно потрактувала вислів, перепрошую. Я теж багато з чим не погоджуюсь, багато чого зробила в інакше і, на мій погляд, краще... але є реалії, є норми і правила, я з ними погодилась, коли реєструвалась на сайті, і тому їх дотримуюсь. Якщо мене кардинально не будуть ці умови влаштовувати - я просто буду шукати інший сайт, але аж ніяк не буду старатися брати на себе функції, не делеговані мені правилами сайту. Кожен повинен робити свою роботу, підказувати протилежній стороні, якщо побачить порушення чи помилку, але не намагатися замінити собою ту, іншу сторону.
пышка_мышка• 10 марта 2015
а ее не забанили, нифигасе. Она ж правила конкурса нарушила!!!!
У кого такое было• 10 марта 2015
Ответ дляНе гоню
Вы правы!
Но, сейчас Омлетик и с вами попрощается(
Отвечаю всем• 10 марта 2015
А что там, в гостевых, было написано, хоть примерно,расскажите, интересно ведь!
Омлетик• 10 марта 2015
Ответ дляНе гоню
Тю. знов за рибу гроші
В даному випадку ’действия, направленные на предотвращение повторного преступления’ заключалися в тому, що потрібно було звернутися до адміністраторів і заявити про виявлене порушення. Все, крапка.
І заради Бога, не пишіть нісенітниць, не приплітайте те, чого нема. Ви хоч би в термінологію для початку вникли ’общественно опасное деяние’.... це шедевр юриспуденції, особиво в контексті тої події, що відбулася
У кого такое было• 10 марта 2015
Ответ дляОтвечаю всем
Девочки ей писали, по типу ’как так можно’, ’ворует чужие фото’ и ссылку на обсуждение на Кидстафе давали. А она просто им их же замечание переадресовала!
ПоЗиТиВнАя• 10 марта 2015
Следила вчера за темкой.а сегодня вот только за компьютер села.
расскажите в двух словах,тем кто в танке, те отзывы что она порассылала девочкам, их удалили уже?