Болтушка Му• 05 мая 2015
Дівчата, що ви думаєте про суміш Малютка Преміум 1 і 2, хто годував нею?
Так сталося,що після кесаревого розтину,була ще операція, а потім майже місяць відходила і від однієї і від іншої, дитинкабула на штучному годуванні з чоловіком. Годували ми Нутрілон Комфорт 1, але у нашому містечку такі ціни зараз на неї, от думаю багато хто хвалить малютку преміум, може б варто було перейти. Вона дешевша, по складу я звіряла з нутрілоном майже така сама. Просто незнаю, за 200-200 грн маленьку баночку скоро купити не зможу, бо ж дитинка росте (нам 1 місяць зараз) і її все більше і більше треба буде. Буду вдячна хто поділиться досвідом. Можливо є ще якісь варіанти, а я незнаю підкажіть, буду вдячна. Нутрілоном почали годувати тому що в родомі його купила медсесетра, бо 2 сутки дитина була голодна і так вже не переходили.
Маманя• 05 мая 2015
Я тоже изначально нутрилоном кормила, потом Малятко, отлично нам пошло=)))))сейчас 1 год и 6 месяцев пьем обычное молочко.
Маманя• 05 мая 2015
Попробуйте дать малятко, если не будет ни какой реакции, то думаю проблем не будет....
Ух ты какая Я• 05 мая 2015
Отличная смесь! Мы с первого месяца на ней. Сейчас 11мес. Ребенок отлично набирала, никаких срыгиваний и проблем со стулом не было и нет. У нас в городе 2 педиатра посоветовали эту смесь. Вроде нужно есть смесь и продукты выращенные здесь, в Украине, а не завезенные из=за границы. Как то так)
Ух ты какая Я• 05 мая 2015
Только переходить нужно постепенно, добавляя 30 гр в день, но точно не помню уже