16 ноября 2022

Роллер для літніх людей (ходунки з колесами) В кого були?

Доброго вечора! Може в когось у батьків або у бабусі/дідуся були такі? Шукаю реальні відгуки, а не просто думку
В мене літні батьки і погано ходять, я зараз у Німеччині і бачу багато літніх людей з такими візочками, але тут тротуари, пішохідні зони рівні, а у батьків у дворах ями, нерівна дорога. Чи зручно користуватися таким?
Дякую за відповіді по темі
Фото зразка прикріпила
Сметчица 16 ноября 2022
Это крутые и удобные.
Такой новый в Бауле был 2000грн
40каградусная 16 ноября 2022
Ну если ямы, то конечно нет. Вы же видите, что в Европе старички с этим и в музеях, и в магазинах, и метро. Думайте, везде ли ваши родители смогут пройти с ними или они станут обузой.
Сметчица 16 ноября 2022
lenchik maha 16 ноября 2022
На улице не очень удобно, если дороги в ямах. Мама, когда ногу сломала и только начинала ходить, у неё был похожий. Она ходила по квартире и возле подъезда погулять
Праздничный сервиз 16 ноября 2022
Добрий вечір. Якщо батьки впораються,то беріть.
Але подумайте. У мене бабуся перечепилась через трубки операційні та зламала шийку бедра.
lenchik maha 16 ноября 2022
К ним нужно привыкнуть, конечно , приловчиться
Нуждаюсь в общении 16 ноября 2022
У моєї свекрухи ходунки без колес.
Після перелому з ними ходить по квартирі.
З колесами вона б не змогла, бо їй потрібно відчувати опору.
До перелому ходила з паличкою вона.
Я у нас на вулицях людей з ходунками бачу іноді, а з ролерами не бачила ще.
Чому думаєте, що колеса потрібні?
Може, для початку палички?
одиночка 16 ноября 2022
Я такими пользуюсь . Что могу сказать . Чем тяжелее ходунки - тем лучше . Колёса должны быть толстые . Такие , как на вашем фото - не подойдут для всяких ям и выбоин .
одиночка 16 ноября 2022
Вот такие должны быть