27 марта в 02:32

Що робити з непотрібним одягом?

Маю багато непотрібного одягу, навіть з бірками. Хотіла б його позбутися, продавши на Шафі або іншому сайті.
Як думаєте, варто продати чи краще за це не братися і просто роздати?
Ніколи продажем не займалась і переживаю, що не потягну. Це легко?
Зробіть вибір:
вже голосів: 63
Продати
Роздати
Love_Love_Love_ 27 марта в 02:33
Якщо маєте час таким бавитись, в мене не хватає терпіння
Не люблю натовп 27 марта в 02:34
Ставте адекватну ціну і продавайте.
Дивне створіння 27 марта в 02:37
Сфоткали на якомусь адекватному фоні, написали розмір речі, опис складу тканини, що вона нова, поставили ціну більш менш і вперед. Продажі не хитре діло, але можете чекати довго доки продасте.
Налогообложу 27 марта в 02:37
Покажіть фото. Може там чохли на танки.
3 2 1
Цикавенная 27 марта в 02:39
Можете виставити на сайтах, де продають б/у одяг.
Я так продала усі свої прольоти (одяг). І новий бюстгалтер, який для свекрухи купила, але помилилась з розміром.
Навіть б/у книжки і підручники непотрібні.
автор Ряженка 27 марта в 02:44
Ответ дляНалогообложу
Покажіть фото. Може там чохли на танки.
Наприклад, показую першу річ. Штани Zara з біркою, розмір XS. Вони маломірять, підійдуть школярці. Поки нікого не знайшла з такою фігурою мініатюрною, тому лежать, а так би хтось міг носити)
Фото зараз не можу зробити, але вони є на Розетці, ось https://rozetka.com.ua/ua/zara_dd3000003808372/p31...
Налогообложу 27 марта в 02:47
Ответ дляРяженка
Наприклад, показую першу річ. Штани Zara з біркою, розмір XS. Вони маломірять, підійдуть школярці. Поки нікого не знайшла з такою фігурою мініатюрною, тому лежать, а так би хтось міг носити)
Фото зараз не можу зробити, але вони є на Розетці, ось https://rozetka.com.ua/ua/zara_dd3000003808372/p31...
Продавайте. Тільки потрібно заморочитись на фото. Зробіть ще фото, де декіьтка речей разом, що пасують.
Опис до фото також. Щоб було зрозуміло на кого вони.
автор Ряженка 27 марта в 02:48
Ответ дляНалогообложу
Продавайте. Тільки потрібно заморочитись на фото. Зробіть ще фото, де декіьтка речей разом, що пасують.
Опис до фото також. Щоб було зрозуміло на кого вони.
Дякую за пораду❤️
автор Ряженка 27 марта в 02:50
Ответ дляЦикавенная
Можете виставити на сайтах, де продають б/у одяг.
Я так продала усі свої прольоти (одяг). І новий бюстгалтер, який для свекрухи купила, але помилилась з розміром.
Навіть б/у книжки і підручники непотрібні.
Порекомендуйте, будь ласка, сайти, де краще продавати)
Шафа, OLX... де краще?
Самая СоветЧиваЯ 27 марта в 02:50
Смотря какая одежда, если хлам старый то лучше не париться! Если крутые вещи то стоит
Цикавенная 27 марта в 03:08
Ответ дляРяженка
Порекомендуйте, будь ласка, сайти, де краще продавати)
Шафа, OLX... де краще?
Другий з названих. На першому не маю сторінки.
Полуничка 27 марта в 03:40
Ответ дляРяженка
Наприклад, показую першу річ. Штани Zara з біркою, розмір XS. Вони маломірять, підійдуть школярці. Поки нікого не знайшла з такою фігурою мініатюрною, тому лежать, а так би хтось міг носити)
Фото зараз не можу зробити, але вони є на Розетці, ось https://rozetka.com.ua/ua/zara_dd3000003808372/p31...
Ну вот, на Розетке они уже проданы.
На Кидстафф не пробовали продавать?
Семицветка 27 марта в 05:39
Если вам не жалко его раздать, я бы раздала. Тоже никогда ничего не продавала, всегда всё ненужное отдавала даром.
Блондинка в Шоколаде 27 марта в 06:24
Ответ дляНалогообложу
Покажіть фото. Може там чохли на танки.
Та яка різниця якщо з бірками речі. Люди ж всі різні
Маю сечі 27 марта в 06:46
Це неважко. На кожну річ робите 3-5 фото, невеличкий опис і розміщуєте на Шафі та ОЛХ. Ціну ставте невелику, можна навіть трохи нижчу за середню. Принаймні я так роблю. Якщо за рік річ не продається, то тоді вже шукайте кому віддати
Братья Капли 27 марта в 06:50
Якщо Ви готові
Зробити багато фото
Зробити купу замірів, а потім ще додатково по запиту кожного другого
По відповідати на дзвінки
Поторгуватися,вірніше з вами поторгуються
Побігати на пошту
Продавайте.
ДА да да 27 марта в 07:33
Ответ дляБратья Капли
Якщо Ви готові
Зробити багато фото
Зробити купу замірів, а потім ще додатково по запиту кожного другого
По відповідати на дзвінки
Поторгуватися,вірніше з вами поторгуються
Побігати на пошту
Продавайте.
Абсолютно справедливий коментар. Для мене воно того не було варте. Попродавала півроку, важко, більше витрачаєш сил, ніж заробляєш. Речі, в які і так вклав гроші і сили, а вони мимо каси, не заслуговують того, щоб ще щось в них вкладати. Відправляєте посилку або в Кєнгуруш, або в БлагоДім, або, якщо ви в Києві, тут купа контейнерів для одягу по місту або на заправках, і горя не знаєте.
Забрала і не сказала 27 марта в 07:37
Продажа требует времени.
Выставляете символическую сумму и все продастся.
Аноним_Русалка 27 марта в 07:38
Я все дарую, речі, іграшки. В мене нема часу і нервів з цим бавитись.
Тим паче зараз багато хто потребує. Коли гес підірвали, то мішки 4 винесла, і взуття нове в коробці, і подушки невдало куплені, і светри/футболки з бірками.
Там все розмивчато 27 марта в 08:16
Шанс продать есть. Я продаю, как выше пишут: делаю достаточно фото, замеры, описание. И стоимость, конечно. Сразу пишу, уместен ли разумный торг или цена окончательна. Тогда бестолковых смс и звонков нет или минимум.
Я шалунья 27 марта в 08:49
Запропонуйте, я наприклад куплю куртку весняну 48 розміру , бо не маю щось легкого
Братья Капли 27 марта в 10:56
Ответ дляДА да да
Абсолютно справедливий коментар. Для мене воно того не було варте. Попродавала півроку, важко, більше витрачаєш сил, ніж заробляєш. Речі, в які і так вклав гроші і сили, а вони мимо каси, не заслуговують того, щоб ще щось в них вкладати. Відправляєте посилку або в Кєнгуруш, або в БлагоДім, або, якщо ви в Києві, тут купа контейнерів для одягу по місту або на заправках, і горя не знаєте.
Я от теж мала досвід, і після того просто віддаю пакетами або в контейнери відношу.
Экспертиза 27 марта в 13:12
Тут тільки ваше бажання рулить .Я не маю часу, а більше бажання, тому виношу в чистих пакетах у банки одягу, або ставлю біля контейнерів.
Крим мій 26 апреля в 10:13
Викинути на смітник