Кто как удалял стержневой мозоль?

Пластырь не помогает. Теперь надо удалить вырезать или как? И это хирург в больнице или где можно?
Душа компанії 01 апреля в 09:59
Подолог
Капитошечка 01 апреля в 10:00
Я клеїла спеціальні пластирі, не допомогло, потім попросила педікюрщицю, вона обережна видалила. Немає вже 4 роки.
автор Шукаю трусики 01 апреля в 10:01
Ответ дляКапитошечка
Я клеїла спеціальні пластирі, не допомогло, потім попросила педікюрщицю, вона обережна видалила. Немає вже 4 роки.
А як саме видалила? Не зрозуміла. Вирізала чи як?
автор Шукаю трусики 01 апреля в 10:01
Ответ дляДуша компанії
Подолог
А подлог как удаляет? Вырезает типа или что?
ВільнаНазавжди 01 апреля в 10:03
’Народний’ метод розглядаєте?
Капитошечка 01 апреля в 10:03
Ответ дляШукаю трусики
А як саме видалила? Не зрозуміла. Вирізала чи як?
Забула, як той апарат називається, ну, яким шкіру шліфують на руках при манікюрі. Тою машинкою вирізала стержень достатньо глибоко на пальці ноги.
Чучело-Мяучело 01 апреля в 10:04
Я сама вырезала
Капитошечка 01 апреля в 10:04
Ответ дляВільнаНазавжди
’Народний’ метод розглядаєте?
А чому ні, якщо допоможе. Я не автор,теж хочу знати.
Пописанная парта 01 апреля в 10:04
Я купила тюбик чистотела и сидела ее мазала каждые минуты три. Она начала чернеть и выходить, так и вытащила. Больше не появлялась. В тот же момент и у ребёнка была, так же поступила. Но заняло это часа 4 где то. Попробуйте.
Пописанная парта 01 апреля в 10:06
Только покупала в Еве тогда)
Добра, коли сита! 01 апреля в 10:06
это подолог.все примочки и пластыри до сраки. не тяните. один поход к подологу и все. У них тоненькие сверла.они высверливают весь стержень.это не больно. вы сама так глубоко его не уничтожите. остается корень-и снова нарастает. Я 2 года мучилась.но один поход к специалисту все решил
Добра, коли сита! 01 апреля в 10:08
Ответ дляШукаю трусики
А як саме видалила? Не зрозуміла. Вирізала чи як?
вони висверлюють сухий мозоль.подологи мають спецсверла . народними методами можна роками робити(я 2 роки). а можна 1 раз піти і забути. В Києві 500 грн видалення сухої мозолі
Мадам Тю-лю-лю 01 апреля в 10:13
Я колись сама собі видаляла на п’ятці. Розпарювала ноги і кожного разу потроху видаляла ороговілу шкіру (по-живому не різала) поки не дійшла до стрижня, який виковиряла. З тих пір нема, слава богу).
Леся Українка 01 апреля в 10:14
Ответ дляДобра, коли сита!
это подолог.все примочки и пластыри до сраки. не тяните. один поход к подологу и все. У них тоненькие сверла.они высверливают весь стержень.это не больно. вы сама так глубоко его не уничтожите. остается корень-и снова нарастает. Я 2 года мучилась.но один поход к специалисту все решил
Я видаляла радіохвилевим ножом. Мені робили анестезію і то я в кінці почала відчувати. Дуже глибокий корінь. Лікар сказав, що на підошві дуже чутлива шкіра і тому відчувається.
ВільнаНазавжди 01 апреля в 10:18
Ответ дляКапитошечка
А чому ні, якщо допоможе. Я не автор,теж хочу знати.
Я вже не знаю чи писати, бо я так собі вивела, але до того нічого з ним не робила. Тобто, ніяких опіків, порізів, пошкоджень на тому місці від інших спроб видалень не було. ЦЕ ВАЖЛИВО!!!! ⬆️

Берете маленький шматок м´яса свинини, ріжете на шматки, як пів коробки сірників, складаєте в рюмку чи стакан і заливаєте оцтом,щоб покрило, накриваєте плівкою, на добу в холодильник.
На наступну ніч, перед сном прикладаєте на мозоль, примотуєте плівкою чи кульочок і носок - на цілу ніч.
З третього дня, перед процедурою, (і наступні теж) парите добре ногу, прикладаєте знову на ніч. Вже на день четвертий може відпасти при паренні ноги, але не спішіть виймати силою, щоб не вирвали. Якщо зірвете корінь, то виросте знову. Так робити десь максимум 7 днів, але якщо корінь не глибокий, то раніше відпаде. Буде м´який і зморщений.
Не лякайтесь, коли витягнете довгий корінь, так іноді буває.
Я м´ясо знову свіже замочувала через 3 дні.
Але головне, шкіра і місце з мозолем мають бути без пошкоджень, НАГОЛОШУЮ на цьому. В іншому випадку краще не робіть.
Капитошечка 01 апреля в 10:18
Ответ дляДобра, коли сита!
вони висверлюють сухий мозоль.подологи мають спецсверла . народними методами можна роками робити(я 2 роки). а можна 1 раз піти і забути. В Києві 500 грн видалення сухої мозолі
Мені робили педикюр, теж висвердлила, нічого не доплачувала, по ціні педикюру, всі насадки одноразові.
Капитошечка 01 апреля в 10:21
Ответ дляВільнаНазавжди
Я вже не знаю чи писати, бо я так собі вивела, але до того нічого з ним не робила. Тобто, ніяких опіків, порізів, пошкоджень на тому місці від інших спроб видалень не було. ЦЕ ВАЖЛИВО!!!! ⬆️

Берете маленький шматок м´яса свинини, ріжете на шматки, як пів коробки сірників, складаєте в рюмку чи стакан і заливаєте оцтом,щоб покрило, накриваєте плівкою, на добу в холодильник.
На наступну ніч, перед сном прикладаєте на мозоль, примотуєте плівкою чи кульочок і носок - на цілу ніч.
З третього дня, перед процедурою, (і наступні теж) парите добре ногу, прикладаєте знову на ніч. Вже на день четвертий може відпасти при паренні ноги, але не спішіть виймати силою, щоб не вирвали. Якщо зірвете корінь, то виросте знову. Так робити десь максимум 7 днів, але якщо корінь не глибокий, то раніше відпаде. Буде м´який і зморщений.
Не лякайтесь, коли витягнете довгий корінь, так іноді буває.
Я м´ясо знову свіже замочувала через 3 дні.
Але головне, шкіра і місце з мозолем мають бути без пошкоджень, НАГОЛОШУЮ на цьому. В іншому випадку краще не робіть.
Дякую, але ж довгенька процедура, це на роботу не ходити треба.
Мама Чели 01 апреля в 10:21
Ответ дляВільнаНазавжди
Я вже не знаю чи писати, бо я так собі вивела, але до того нічого з ним не робила. Тобто, ніяких опіків, порізів, пошкоджень на тому місці від інших спроб видалень не було. ЦЕ ВАЖЛИВО!!!! ⬆️

Берете маленький шматок м´яса свинини, ріжете на шматки, як пів коробки сірників, складаєте в рюмку чи стакан і заливаєте оцтом,щоб покрило, накриваєте плівкою, на добу в холодильник.
На наступну ніч, перед сном прикладаєте на мозоль, примотуєте плівкою чи кульочок і носок - на цілу ніч.
З третього дня, перед процедурою, (і наступні теж) парите добре ногу, прикладаєте знову на ніч. Вже на день четвертий може відпасти при паренні ноги, але не спішіть виймати силою, щоб не вирвали. Якщо зірвете корінь, то виросте знову. Так робити десь максимум 7 днів, але якщо корінь не глибокий, то раніше відпаде. Буде м´який і зморщений.
Не лякайтесь, коли витягнете довгий корінь, так іноді буває.
Я м´ясо знову свіже замочувала через 3 дні.
Але головне, шкіра і місце з мозолем мають бути без пошкоджень, НАГОЛОШУЮ на цьому. В іншому випадку краще не робіть.
О господи, в 21 же веке живём. К чему эти танцы с бубном (с мясом)?
ВільнаНазавжди 01 апреля в 10:22
Ответ дляКапитошечка
Дякую, але ж довгенька процедура, це на роботу не ходити треба.
Чому?
Вранці зняли, викинули, ногу помили і пішли :)
Прикладати тільки на ніч новий шматок.

Вибачте, можливо, сумбурно написала
ВільнаНазавжди 01 апреля в 10:23
Ответ дляМама Чели
О господи, в 21 же веке живём. К чему эти танцы с бубном (с мясом)?
Вас хтось заставляє чи до чого цей флуд?
Мама Чели 01 апреля в 10:23
Ответ дляВільнаНазавжди
Вас хтось заставляє чи до чого цей флуд?
Не,флуд это не у меня как раз))
ВільнаНазавжди 01 апреля в 10:24
Ответ дляМама Чели
Не,флуд это не у меня как раз))
Моя відповідь по темі, ’как раз’
Мама Чели 01 апреля в 10:25
Ответ дляВільнаНазавжди
Моя відповідь по темі, ’как раз’
Та вы хоть тему почитайте. Где автор просила рецепт из газеты ’бабушки агафьи’? Или где вы эту ерунду взяли.
вкрации 01 апреля в 13:18
Ответ дляВільнаНазавжди
Я вже не знаю чи писати, бо я так собі вивела, але до того нічого з ним не робила. Тобто, ніяких опіків, порізів, пошкоджень на тому місці від інших спроб видалень не було. ЦЕ ВАЖЛИВО!!!! ⬆️

Берете маленький шматок м´яса свинини, ріжете на шматки, як пів коробки сірників, складаєте в рюмку чи стакан і заливаєте оцтом,щоб покрило, накриваєте плівкою, на добу в холодильник.
На наступну ніч, перед сном прикладаєте на мозоль, примотуєте плівкою чи кульочок і носок - на цілу ніч.
З третього дня, перед процедурою, (і наступні теж) парите добре ногу, прикладаєте знову на ніч. Вже на день четвертий може відпасти при паренні ноги, але не спішіть виймати силою, щоб не вирвали. Якщо зірвете корінь, то виросте знову. Так робити десь максимум 7 днів, але якщо корінь не глибокий, то раніше відпаде. Буде м´який і зморщений.
Не лякайтесь, коли витягнете довгий корінь, так іноді буває.
Я м´ясо знову свіже замочувала через 3 дні.
Але головне, шкіра і місце з мозолем мають бути без пошкоджень, НАГОЛОШУЮ на цьому. В іншому випадку краще не робіть.
А что прикладывать, уксус или мясо
ВільнаНазавжди 01 апреля в 13:23
Ответ длявкрации
А что прикладывать, уксус или мясо
Мясо