26 апреля в 08:26

Порадьте якісну ензимну пудру, висипання в підлітка 12 р

СамавиховуюКота 26 апреля в 08:40
В продавалці є дівчина, яка робить косметику, робить ензимну пудру та інші вмивалки. Серія від підліткових висипань теж є. Рекомендую.
Цирк на дроті 26 апреля в 08:40
Ензимна слаба для таких проблем. Кислоти треба постійно
автор Сито для думок 26 апреля в 08:43
Ответ дляЦирк на дроті
Ензимна слаба для таких проблем. Кислоти треба постійно
Які кислоти в 12 років?
В неї тільки маленькі висипання а вже важку артилерію
Воздух в банке 26 апреля в 08:54
Раджу ту, якою користуюсь особисто. https://yuka.ua/enzimna-pudra-dlya-vmivannya-z-pre...
Якісна, не пересушує, вистачає майже на рік.
Снегурочко 26 апреля в 08:59
Ответ дляСито для думок
Які кислоти в 12 років?
В неї тільки маленькі висипання а вже важку артилерію
Сину купила бовтанку українського бренду Каєтана, проф косметика. Недорого. Дуже допомагає при невеликих висипах. Вони просто зникли. Іноді є один два малесеньких, то бере паличку вушну і просто тикає на прищик 3-4рази на день, все за день проходить.
Пускаю бісики 26 апреля в 09:26
Ответ дляСнегурочко
Сину купила бовтанку українського бренду Каєтана, проф косметика. Недорого. Дуже допомагає при невеликих висипах. Вони просто зникли. Іноді є один два малесеньких, то бере паличку вушну і просто тикає на прищик 3-4рази на день, все за день проходить.
Каетана непогана косметика, до речі. Колись була на курсах косметика-естетиста, то ми вчились на ній і на Крістіні.
Комиссия50% 26 апреля в 09:41
Она не избавит от высыпаний
Та не реву я 26 апреля в 09:43
Ответ дляСито для думок
Які кислоти в 12 років?
В неї тільки маленькі висипання а вже важку артилерію
Моїй донці в такому віці косметолог радила пінку для умивання з кислотами, щоб маленька проблема згодом не стала великою.
автор Сито для думок 26 апреля в 09:45
Ответ дляТа не реву я
Моїй донці в такому віці косметолог радила пінку для умивання з кислотами, щоб маленька проблема згодом не стала великою.
О а як називається?
Та не реву я 26 апреля в 10:06
Ответ дляСито для думок
О а як називається?
Вона радила щось з израільської Крістіни але мені було задорого, то я придбала українську з ТМ Cocos з АНА кислотами.
Дайте вподобайок 26 апреля в 10:29
Купіть гель для вмивання cerave, пудра буде агресивна для дитини. Ну і нею не можна кожен день вмиватись.