Самый умный• 01 июля 2015

Я живу в старому ремонті...

У нас старий ремонт у кухні,ванні і туалеті...А також всі двері і балкон(лоджія)стару(((Найближчим часом ніяких змін не передбачається...двоє діток,я в декреті і мама-пенсіонер,ледь зводимо кінці з їжею і оплатою квартири(((
Я така тут одна?
Результат:
вже голосів: 1767
928 (52.52%) живу без ремонта і не передбачається його зробити
619 (35.03%) давно в сучасному ремонті проживаю
220 (12.45%) планую цього року зробити ремонт
Lerunchik4362• 03 июля 2015
Ответ длямладокошкина
Автор как-то сник)) не появляется в своей темки. Денег не предложили, не пожалели....
эх а так хотелось...
правда автор???

+100500))))

автор Самый умный • 03 июля 2015
Ответ длямладокошкина
эх а так хотелось...
правда автор???

денег ни у кого не просила!просто интересно было я ли одна в таком ремонте живу?!по ходу нет!вот и успокоилась...надолго ли?!
а вам:удачи во всем!и деньги ваши чтобы вас просто преследовали!!!