Аноним• 24 июля 2012
Підкажіть що це.
Привіт) з дитинства по особливому нічим незахоплювалась, після народженя дочки на мене як шось напало))))) маю вже 10 сумочок між ними і клатчі) і хочу і пляжну і клатч і кошельочок і тд і тп всьо в тому роді, чоловік каже шо я заболіла) в нього одна барсетка і один кошельок і йому вистачає) я не то щоб немала кошелька чи сумки а просто дуже сильна тяга купити ще аж очі блистять як шось таке побачу, і ту хочу і іншу тоже хочу а як зайду в магазин з сумками то можу там простояти кучу часу, а як вийде по фінансах вже шось купити то така довольна як слон, вроді в жінок мають одну смку і носять а в мене це всеодно як малі діти збирають марки)) шо зі мною таке підкажіть???
Аноним• 24 июля 2012
Я теж люблю сумки=)І косметички,гаманці,сумки через плече в мене їх море...Куплю і лежать=(Продати жалко і носити не ношу(
Аноним• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
даруйте
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
давайте мінятися)
Аноним• 24 июля 2012
особливо ловити кайф коли береш гроші з кредитки))) тоді суперрр!:))))))))))))
ліміт росте,гроші треба а тут хочеш зе одну!
ХуАнита• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
мені кайф а чоловіку...
ггг)), Ви йому скажіть,що гірше було б , якщо у вас була залежність від Бентлі наприклад або від діамантів))
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляБуЛя
це точно
Аноним• 24 июля 2012
У вас прсто немає себе чим зайняти як ходити по магазинам чи по нету в пошуках нової цяцї! Знайдіть для себе справу гідну життя-ходіть в спортзал чи бассейн, читайте книги, допомагайте онкохворим дітям чи дітям сиротам......
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
аж ніяк неможу піти ні в басейн ні в спортзал, тому шо в мене мала дитина, допомагати дітям сиротам це питання особисто кожного, неодноразово допомагала речами з дитини і продуктами але як виявилоось це зовсімйшло не туда куди потрібно, окрім того я ж пишу що живемо ми небагато, деколи своїй малі невистачає, я оце подумала шо дуже багато пишеться про допомогу сиріт але ніхто ще непровірив куди йдуть ті гроші які передають в притулки і інтернати, окріим того ходила в себе в місті в інренат то там Американці що квартал пересилають все необхідне для дітей.
Аноним
• 24 июля 2012
ще помітила що вкрай часто пишуть про дітей сиріт, але коли ходила до них в інтернат то зрозуміла шо є дітки які порівняно з ними насправді немають, а ви допомагаєте?
Аноним• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
Ми з чоловіком лікарі і постійно їздемо на огляд і лікування діток по власному бажанню ну і допомагаємо чим можемо.......
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
Тю...Обычный сумочный шопоголик..)))))))
ПЕРШИЙ РАЗ ТАКЕ ЧУЮ
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
ДОБРЕ РОБИТЕ МОЛОДЦІ
the.best4U• 24 июля 2012
А я много зимней верхней одежки люблю и себе и деткам. А вот сумки 2-3 и не надо больше и к обуви спокойно отношусь. Так что у каждого свой допинг
. Но, всегда, в первую очередь деткам, потом себе. Если покупаете в ущерб доце - не понимаю.
Ответ дляАноним
А Вы возьмите ребеночка из детского дома или из приюта, тогда будете знать, что все средства, чувства и эмоции будут идти в правильном направлении. - Здесь много детишек, которым нужны семьи, хотя, тех, кто не попал на сайт намного больше.
Представляете, как им понравятся Ваши сумочки :)
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляvivaoliva
если деньги позволяют то почему-бы и нет
в жизни не так много того что доставляет удовольствие
поверьте что намного хуже когда ничего не хочется
продавайте на сайте и покупайте новые
может это станет вашим бизнесом
продавайте на сайте и покупайте новые
может это станет вашим бизнесом

дякую за приємні слова підтримки
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляАноним
Та все окей, не парьтесь. А я уже в туфлях утонула.
а я думала шо то тільки я така
Аноним
• 24 июля 2012
Ответ дляnataly_1974
в ущерб доце непокупаю ніколи, просто якшо мене питають шо купити на день народженя на 8 марта чи просто так то відповідь однозначна)))) і деколи можу шось дешевеньке позволити ну так вже хочеться вам мене незрозуміти)
Аноним• 24 июля 2012
как по мне лучше 1 хорошая сумка,кожанная, чем 10 дешевых - их можно до бесконечности менять...все равно толковой не будет