ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 апреля 2016
Приват банк
Дівчата якщо є прострочена кредитка від приват банку не закрита з богром, чи зможу я в цьому банку відкрити карточку на своє імя для збору коштів на лікування? Якщо ні то порадьте в якому банку, бо бачу що усі збирають на приват.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 07 апреля 2016
Якщо серед нас є волонтери які можуть мені допомо напишіть мені будь лска можна в приват повідомлення бо я навіть не знаю куди зветатися
Изподтишка• 07 апреля 2016
у них обычно в договоре прописывается пункт о возможности списания долга с любого вашего счета. Т.е. вы получите деньги на благотворительность, а приват их может списать в счет погашения просроченной задолженности по кредиту.
Ненавязчивый синтезатор• 07 апреля 2016
Попробуйте открыть на другого человека, кому доверяете, приваткарты самые доступные для пополнения.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 07 апреля 2016
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Я теж про це думала просто незнала чи так можна, чи будуть так допомагати як побачать різні фаміліі
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 07 апреля 2016
Будьласка допоможіть знайти волонтерів які можуть мені допомогти, я зараз лежу в лікарні на суботу потрібно вже три тисячі дальше сум ще незнаю, ніби сума не велика просто діагноз розсіяний склероз , далі потрібні підтримуючі уколи які на місяць котують 11 тисяч гривень , в мене двоє маленьких діток знайомі і друзі першого разу допомогли назбирати 15 тисясч , це було в кінці січня а зараз знову стався рецедив і чесно дуже потрібна доплмога
Изподтишка• 07 апреля 2016
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
посмотрите в разделе Благотворительность на форуме
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 07 апреля 2016
Ответ дляИзподтишка
Там лише волонтери можуть писати
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 07 апреля 2016
Ответ дляТа легко!
А долг вернуть не вариант? И открыть тогда кату честно?!
Там було 800грн, зараз десь три тисячі точно незнаю, але нажаль зараз всі кошти йдуть на ліки і просто немає можливості