40каградусная• 14 мая 2016
Моя зрада чоловікові.
Дівчата, вже несила в собі це все тримати..І як чоловікові зізнатись та як далі жити- не розумію.Ось моя історія.Я заміжня, маю дитину,нещодавна повернулась після декретної відпустки на роботу.Півроку пропрацювала аж раптом запропонували підвищення.Я зраділа,все ж додаток до зарплатні та й статус. Але треба було перед прийняттям нової посади з ´їздити до Ки єва на курси підвищення кваліфікаціі.
Я приіхала, прослухала курс і вже наприкінець запросили на останню лекцію людину,яка досягла певних висот.Призвіще знайоме, а коли побачила, то здивувалась- то виявився мій давній шанувальник.
Після лекцій я підішла до нього, спитала як справи,похвалила за гарну лекцію.Він сказав, що давно в Киеві ,а також запропонував мені диск з літературою та базою.Я згодилась. Він назначив мені зустріч у своій квартирі, я пішла без ніяких зайвих думок,знала, що в нього дружина, діточки, вирішила,що вони вдома в мене навіть думки не було,що може щось трапитись.Я прийшла,в квартирі нікого не було,літературу я так і не отримала,натомість з ініціативи цього залицяльника стався секс,прчому в грубій формі.Я пручалася,кричала,але одна я не змогла нічого вдіяти.Він клявся,щодавно кохає мене,що жити не міг і тут раптом побачив і ще якусь брехню.Вже тиждень минув,а мені огидно.Жити не хочу.
Аноним Советчик• 14 мая 2016
только не вздумайте в припадке откровенности признаться мужу!!!!!!!!!
Золотая орда• 14 мая 2016
Так, взять себя в руки. Мужу ничего не говорить. Априори, Вы будете виновной - сами пошли к мужчине домой.
Далее, советую психотерапевта. И забудьте это как страшный сон.
Оле Лукойе• 14 мая 2016
зачем вы шли в нему домой? тем более знали, что он неравнодушен к Вам? Можно было встретиться на нейтральной территории- в кафе, например. Сочувствую..но мужу говорить не стОит..время лечит, постарайтесь забыть об этом
Жирафовое варьенье• 14 мая 2016
Это изнасилование. Если будите молчать, то насильник будет знать что он не наказуем. С работы возможно придется уйти. Очень Вам сочувствую! Держитесь
40каградусная
• 14 мая 2016
Ще момент - тепер цей скотиняка телефонує мало не щодня.Що в нього це по велікій любові до мене.Боже, як мені огидно.
Непостоянная постоянность• 14 мая 2016
Однозначно мужу не говорить. Зачем?! Лишний скандал? Лишние нервы? Просто постарайтесь забыть... Мозг штука хитро устроенная - стирает из памяти ненужности...
Золотая орда• 14 мая 2016
И займите себя сейчас чем-то, например, упахиваться в спортзале, на пробежке. Это очень вправляет мозги.
Додекаэдр• 14 мая 2016
Ответ для40каградусная
пригрозите, что заявление в милицию отнесете.
Оле Лукойе• 14 мая 2016
Ответ для40каградусная
заблокируйте его номер
Зяблик протестант• 14 мая 2016
Ответ для40каградусная
Я розумію, що спровокувала.Чолоіка мого шкода.
якщо шкода чоловіка, значить був секс по згоді, визнайте це...
Редисочка• 14 мая 2016
НИКОМУ НЕ ГОВОРИТЬ-и мужу в 1 очередь ! Муж вас обвинит , будет ещё хуже !
Ни подруге , ни знакомой !
Психотерапевт вам в помощь , если сами не в состоянии справиться .
Ни подруге , ни знакомой !
Секс-Бомба• 14 мая 2016
Ви дійсно йшли його фотки дитинства подивитись? Вибачте, але такі наївні мали б вимерти за часів мамонтів.
Моя думка- Ви знали/здогадувались , що між вами щось може статися. Але не так сталося, як гадалося. Результат той же, а от метод на років 7 звільнення тягне.
Що бкло то бкло. Забкдьте яа страшниц сон та живіть далі. Змінити вже ничого не можна, наступного разу як зпхочете книжку у товарища взяти, засилайте чоловіка
Кружите меня,кружите• 14 мая 2016
вот и потрахушки,не верю что не ожидали,а то что сопротивлялись только заводило обоих
Оле Лукойе• 14 мая 2016
да, никому не рассказывайте из подруг или знакомых, даже самых близких. Чтобы потом это против Вас не обернулось
40каградусная
• 14 мая 2016
Ответ дляОле Лукойе
Він кохав мене ще в універі.Я не особливо на це увагу звертала. Потім мені сказали, що він одружився, жінки рідня допомогла переїхати до Києва, вирішила, що ті сім років вже давно все стерли.
Золотая орда• 14 мая 2016
Ответ дляЖирафовое варьенье
Неделя прошла. Какие доказательства у Автора? Далее, обидчик скажет, что она его совратила ради карьеры. В итоге, будет с пятном на репутации, без мужа, карьеры.
Я тут с краю постою• 14 мая 2016
Девочки молодцы, мужу ни слова, вы не виноваты в этом, прихотерапевт или исповедь...
Кружите меня,кружите• 14 мая 2016
Ответ для40каградусная
хватит целку с себя корчить