Все будет, но потом• 02 июня 2016
Фармацевти та провізори! Дайте, будь ласка, пораду! Короткий термін придатності!
Сьогодні зробила он-лайн замовлення в аптеці. Прийшла-забрала. Купувала гормональний препарат для лікування дерматитів 3-ох річної дитини. Термін придатності препарату 09.2016 , тобто ще три місяці. Моя вина, що я це не побачила в аптеці. Вартість 200грн. Зазвичай препарату вистачає для лікування на 8-12 місяців. Провізор сказала, що постачальник завозить препарат тільки з таким термінами придатності, хоча в інших аптеках цієї мережі термін придатності 2017рік. Повернулась в аптеку і спокійно пояснила провізору, що ліки купую для дитини, що не встигну їх використати. Що прошу замінити на препарат з довшим терміном придатності. Відповідь-це остання упаковка в нашій аптеці, допомогти не можемо:(( Дівчата, що робити? Чи можу я якось захистити свої права? Знаю, що за законом ліки обміну та поверненню не підлягають, але 200 грн за 15грамів мазі для мене так дорого і так прикро, що вони так зухвало списують ліки з низьким терміном придатності. Мережа аптек Низьких цін, Киівська обл. :(((
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 июня 2016
спробуйтесь домовитись на обмін на якісь інші ліки на таку ж саму суму... в мене ситуація коли в поспіху купила уколи досить недешеві, а потім виявилось що вони не потрібні, то добре що вийшло домовитись що я візьму на ту суму якісь інші ліки, хоча б вже так... щоб зовсім не пропали гроші.
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Та я вже і на гарячу лінію звонила і відгук залишила на сайті. Засвітилась по повній програмі:(
Послушная• 02 июня 2016
ничего вы уже к сожалению не сможете сделать. Срок годности у препарата не вышел, поэтому никакой вины провизора нет. В нашей стране лекарственные препараты обмену и возврату не подлежат((((
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляПослушная
Я правильно Вас розумію-якщо лишався б тиждень до терміну, вони також були б праві за законом? Дякую
Послушная• 02 июня 2016
мой вам совет, всегда проверяйте срок годности препарата до того как на него пробьют чек, иначе вы уже никак не сможете себе помочь
Додекаэдр• 02 июня 2016
Даже, если в аптеке есть препарат с хорошим сроком годности, более длительным, то не в интересах провизора Вам его менять, потому что практически всю просрочку они оплачивают со своего кошелька, и они рады ,что здыхались упаковки с плохим сроком
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляМамулька
каким образом 15 г мази может хватить на 8-12 месяцев?
Дерматит в паху, дозволено змазувати не більше 4-ох днів 1 раз на добу на суху шкіру... І так до наступного загострення... Який сенс мені Вас обманювати?
Послушная• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
к сожалению да, но такие случаи редко бывают, за 5 лет пока работала у нас в аптеке такого не было
Мамулька• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
так может есть аналог дешевле?
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляПослушная
Я можу кудись скаргу написати? Виробнику препарату?
Мамулька• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
с таблетками проще - если упаковка - то продать ее можно за столько на сколько хватит упаковки. т.е 90 таблеток нельзя продать за 10 дней до окончания срока
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляМамулька
так может есть аналог дешевле?
Може і є, але саме цей призначають, коли сильне загострення... Там кортикостироіди разом з антибіотиком:( я прошу Вас допомогти мені з порадою, а не сварити
Мамулька• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
на что? Вам продали препарат который годен еще 3 месяца. в последнее время масса препаратов с подходящим сроком годности. с более длинным просто нет. то ли поставщики не отгружают то ли не знаю. но их реально очень много
Мамулька• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
хм. я как бэ хотела предложить поискать замену но раз так....
Послушная• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
и что вы там напишете? Мне продали препарат у которого не закончился срок действия, а ещё есть 3 месяца до окончательной даты? Это бесполезно, тут к сожалению виноват случай, вы не доглядели, что вам нужен большой срок, а в аптеке не оказалось более свежей партии
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляМамулька
На те, що провізор відмовляється замінити на препарат з довшим строком, який є в інших аптеках цієї мережі?
Послушная• 02 июня 2016
можете разве что попробовать его продать, есть спец форумы. хоть часть денег вернёте может
Послушная• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
а он и не может этого сделать, он уже выбил именно этот конкретный препарат с его серией и номером
Послушная• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
он по закону не имеет права этого сделать
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляПослушная
Мабудь Ви праві, але я така сердита... :(( прикро:((( дякую Вам
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Ответ дляПослушная
Та кому він треба:((
Послушная• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
я вас понимаю,такая вот не приятная ситуация получилась
Миссис Буркул• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
все препараты еще годны как минимум 3 месяца после истечения,не мучайтесь
Все будет, но потом
• 02 июня 2016
Дівчата, дякую Вам... Саме прикре те, що провізор бачила, що я з дитиною, сказала що беру для сина... І як так можна:( перевіряйте термін придатності не відходячи від каси
Брюльтик• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
Прежде чем покупать надо смотреть срок годности:-) вот так
Брюльтик• 02 июня 2016
Ответ дляВсе будет, но потом
Нам антибиотик выписали цена 430грн надо три упаковки годен до 17 года ещеполгода гидности покупала так как нового завоза не удет:-)