Трактор Вика• 26 сентября 2016

Кто пугал нас лютой зимой без Бабьего лета? Все отменяется!

КИЇВ. 26 вересня. УНН. У перший тиждень жовтня по всій території України очікується суттєве потепління до 20-25 градусів тепла. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.
“Потепління звичайно буде, тому що рання осінь завжди змінюється періодами похолодання і потепління. Ми чекаємо, що з 30 вересня розпочнеться суттєва зміна погоди і температура підвищиться до 20-25 градусів за Цельсієм на всій території України, цей період буде тривати мінімум тиждень. Потепління почнеться з західних областей”, — розповів він.
Він додав, що цього тижня погода суттєво не зміниться, дощі пройдуть 29-30 вересня в північних, центральних, південних та східних областях, але похолодання не буде.
Ситечко для мыслей• 26 сентября 2016
Задолбали эти качели. То тепло, то холодно и опять по новой. Холодно, так холодно и точка :)
Сиренькая• 26 сентября 2016
Днепр +10
Мафиозная• 26 сентября 2016
Ответ дляИзЮмрудная
скока отвалили ему деньжат фирмы утепляющие, оконные, котлоделательные и тд...?
О, а об этом я и не подумала.
железный занавес• 26 сентября 2016
в Киеве потеплеет аж на три дня)))
и то,может быть,они на день спрогнозировать не могут
https://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/14-days/
ДА да да• 26 сентября 2016
У нас мерзко. Холодно, дождит, сыро. А еще отключили горячую воду в начале сентября и давать не собираются, уроды. Харьков.