Допоможіть розібратися: їдемо в Польшу на машині, чи треба мені для візи подавати якісь документи на машину, якщо я їду як пасажир? Це моя перша віза і я трохи переживаю, що щось зроблю не так.
Ответ дляiriska0410
Зеленая карта на машину!
вже оформили) Це єдине, що мені потрібно подавати пов´язане з машиною?
Ответ дляIla
Зелена карта оформляється на машину і вписується тільки той ( або ті), хто буде керувати.
Пасажирам зелена карта на машину непотрібна)))
дякую, бо я теж думала, що буде дивно якщо подаватиму документи з чужими даними
Ответ дляIla
Якщо ви не за кермом, то вам нічого непотрібно, страховка у вас вже є, при подачі на візу, ви її робили ( чи хтось робив).
Тільки паспорт )) гарних вихідних
Не верно! Каким образом автор подтвердит транспорт в Польшу и обратно? В пакет документов вкладываются те же доки, что и в пакет документов водителя.
Ответ дляO-Yumi
Если вы едете на машине семьей и подаете доки вместе с водителем, в ваши документы вы тоже вкладываете копии техпаспорта и водительского удостоверения водителя, плюс гринкард. Это является подтверждением вашего транспорта
я їду просто з другом ( не родич, не чоловік, не кум і т.п). Прізвища, відповідно, у нас різні, це не буде дивно якщо я подаватиму документи чужої людини?