Анонимус Я• 23 июля 2013

Растолкуйте сон

Знакомой приснился сон, что у меня в голове черви
в соннике сказано только про того,кому снятся, а не про кого снятся

растолкуйте, переживаю очень
Аноним НаВсеГда• 23 июля 2013
может то тараканы были,не забивайте ерундой голову
ЗлойанОним• 23 июля 2013
Это не ерунда! Срочно сделайте трепанацию черепа, чтобы не переживать!
Дикая Роза• 23 июля 2013
вы впечатлительная девочка 10 лет? что за х...нь спрашиваете,простите?
Кидстаффовна• 23 июля 2013
знакомая хочет быть к вам поближе
автор Анонимус Я • 23 июля 2013
Да блин, знакомая просто далекая, че я ей снюсь с червями непонятно вообще

Думаю что она плохо ко мне относится

Сон тут не причем но все де растолкуйте
ЗлойанОним• 23 июля 2013
Ответ дляАнонимус Я

Думаю что она плохо ко мне относится

Сон тут не причем но все де растолкуйте
Вы упоротая?
alenuchka12• 23 июля 2013
Сон не имеет к вам никакого отношения, ни плохого, ни хорошего.Не берите в голову!
Мини-бикини• 23 июля 2013
А я вірю у сни!! У мене був випадок : приснився мені сон що я іду і зустрічаю маму моєї подруги ми почали з нею розмовляти, а вона мені говорить :Наталочка(вона мене завжди так називала), а ти знаєш що я померла?, а я кажу та ви що , ви ж така молода і здорова жінка вам ще жити і жити, а вона мені каже ні доню я недавно померла, але передай Руслані(дочці)що мені тут дуже добре, і скажи що молодець що положила мені мій новий сарафан, я завжди у ньому ходжу.Я коли проснулась ,аж перехрестилась думаю ну і жахіття мені приснились, а десь через два тижні я зустрічаю Русланку, а вона у чорній повязці,і каже що у неї померла мама півтора місяці назад, і я їй почала розповідати сон, але по ній було видно що вона мені не особливо вірить, та коли я розповіла про сарафан, та описала його, вона почала плакати, та розповіла що вона його купила і подарувала для неї. І як після такого не вірити у сни!!!( вибачайте можливо недоречно я написала про цей сон) Але сни інколи навіть через когось хочуть вас застерегти, адже черви не дуже хороший сон.
автор Анонимус Я • 23 июля 2013
Ответ дляЗлойанОним
Вы упоротая?
А шо це такэ??
автор Анонимус Я • 23 июля 2013
Ответ дляМини-бикини
Дякую
А нехороший для мене чи для неі?
От що я хочу вияснити

Еще хочу добавить чта та девушка очень болеет, то ли нервная система то ли в голове
Найти не могут причину недомогания, страха, беспокойства, головокружения
автор Анонимус Я • 23 июля 2013
Ответ дляalenuchka12
Надеюсь