Диверсификация• 18 января 2017
Подскажите где можно найти , купить запчасть у микроволновке
Нужна тарелка разбила случайно , и та штучка на короткой крутится тарелочка
Бяки-козяки• 18 января 2017
в сервіс-центрі
І не купляйте тарілки і кільце з коліщатками невідомого розміру і походження. Я купила на дачу б/в мікрушку, продавець теж розбила і замінла на невідомо які. Я мучуся, часто злітають коліщатка з орбіти, треба кожного разу перевіряти, чи на місці.
Инфотуфелька• 18 января 2017
’Штучку з коліщатками’ легко вирізати з текстоліту, коліщатка, ясне діло, або зі старої, або з фторопластового прута.
Тарілка - непринципово, годиться практично люба ’біла’ без узорів.