КонФФетОшка• 26 августа 2013
Допоможіть розібратись з покупцем.
Ситуація наступна. Я замовила в СП собі сумочку. Вона не підійшла мені по розміру. Виставила на оголошення - продала ( по собівартості). Дівчина отримала, тепер вимагає, щоб я сумочку забрала назад, і гроші повернула, аргументуючи це тим, що сумочка заважка. Перед покупкою вона не просила її важити, всі заміри були викладені в оголошенні. Я запропонувала їй допомогти в продажу, вона відмовляється, і з фразою, що мене 200 грн. не спасуть, сказала, що відправить мені її назад. Як бути?
Робот Вертер• 27 августа 2013
Ответ дляМолчалка
Да уж,Автор.
Только она Вам за это спасибо не скажет(((А воспримет,как должное.
Еще и отзыв напишет,что типа вернула,так как плечо чуть не вывихнула.Таких покупателей проучить нужно
Согласна. И пойдет теперь Ваш покупатель следующему продавцу нервы мотать...
КонФФетОшка
• 27 августа 2013
я потім відпишу як закінчиться вся ця історія. Ну так, я розумію, що не потрібно йти на поступки, але я потім не буду спати спокійно...блін, ну назвіть мене слабохарактерною, чи що..