КараПузовна• 26 сентября 2017
Винница!!! Что за взрывы только что были? Я в шоке...
Мама Чели• 27 сентября 2017
Ответ дляЗдесь на минутку
Анатолій Банах с Володимиром Затайдухом и еще 5.
1 ч ·
Друзі, щодо вибухів та евакуації: треба готуватися до гіршого.(оновлюється)
Для всіх мешканців Калинівки, Сальника та Павлівка організована евакуація мешканців.
Пункт збору №1: площа біля калинівського технологічного технікуму.
Пункт збору №2: район й будинок культури.
Пункт збору №3: с. Сальник в будинку культури.
Пункт збору №4: в с. Павлівка в будинку культури.
Прохання мешканців організовано прибути до пунктів збору до моменту прибуттятранспорту перебувати у сховищах.
Тому пропоную:
- не панікувати: паніка - це чи не найстрашніший ворог
- моніторити поки що сторінки керівників області та профільних департаментів
- мобілізуватися, по можливості, негайно і протягом наступних 3-5діб і бути готовими здати свою кров: я, наприклад, готовий свою здати (2гр, РФ+)
- треба, як і в 2014р. створити хоча б групу у ФБ, де зможемо оперативно реагувати на потреби постраждалих та координувати свої дії
- маємо вже у нас зараз 3 кризових психолога в місті, готових допомогти
- можливо, необхідно буде десь розселяти людей - вже 23-х можемо, тому оцінюймо свої можливості і готуймося ...
- можливо, буде необхідна допомога поліції в очепленні та патрулюванні району катастрофи з метою запобігання випадків мародерства. Тому, думаю, потрібні будуть люди, про всяк випадок, із зареєстрованою зброєю...
Давайте спочатку допоможемо людям в біді, а вже потім розбиратимемося чому на державному та комунальному теле- та радіоканалах не було вчасного реагування, де у Вінниці діючі бомбосховища, чи навчають у освітніх закладах алгоритмам дій під час таких катастроф...
І да, рідко прошу репосту, а зараз ПРОШУ
1 ч ·
Тому пропоную:
А чому люди за 4 роки війни самі не знають де бомбосховища?
Тому що війна десь там?
В Києві, я наприклад знаю де біля нас є бомбосховища, і тривожний чемодан два роки був складений.
Коли люди зрозуміють, що війна в країні, а не моя хата скраю?
Тому що війна десь там?
Маргарита Лучникова• 27 сентября 2017
Ответ дляАнгел-предохранитель
девочки, общежития политеха в каком районе? там безопасно? мужа сын там живет.
относительно безопасно
Море Счастья• 27 сентября 2017
Ответ дляCarin
гептил ... ?там что, жидкое ракетное топливо было (?
Писали где-то здесь по темам про это вещество, я уже запуталась, где именно. В ФБ по ссылке, что девочки оставляли выше, тоже с Чернобылем параллели проводят.
КондуктЕр тролейбуса• 27 сентября 2017
Ответ дляМама Чели
Тому що війна десь там?
ну да люди сами виноваты...боже где вы такие беретесь... откуда в деревне бомбоубежище?
Алгонавт• 27 сентября 2017
Ответ дляНу ниче се
шутите, уже лет горит. Если за 22 км с окон видно, то там площадь горения явно не 1 км. И пока все не догорит ничего не будет, никто не потушит. Да и опыта как это тушить нет
И как назло, дождь не пойдет, такой как пару дней назад, мигом бьі затушил
Мама Чели• 27 сентября 2017
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Калиновка не деревня.
Море Счастья• 27 сентября 2017
Ответ дляCarin
неприятно достаточно, если ничего не перепутали
Никто же правду не скажет, а все эти спец.приборы для измерений простому обывателю не достать.
Алгонавт• 27 сентября 2017
Ответ дляхолециститная
ребенку 7 лет, сейчас спит, я с мужем просто в шооокее, муж в другой комнате на телефоне.. девочки, кто из винници- вы уезжаете?
Тоже не спим, мониторим ситуацию, ребенок спит
Нарисовалось• 27 сентября 2017
Через надзвичайну ситуацією на військових складах в/ч А-1119 14 поїздів курсують зміненим маршрутом
26 вересня з 22:10 повністю закритий для руху поїздів залізничний перегін Сосонка-Калинівка. Це викликано заходами безпеки у зв’язку із надзвичайною ситуацією на військових складах в/ч А-1119, що біля Калинівки.
Рух поїздів не здійснюється по обох коліях перегону. Евакуйовані працівники чотирьох залізничних станцій: Калинівка-1, Калинівка-2, Гулівці, Холонівська та роз’їзд Сальницький.
Через надзвичайну ситуацією на військових складах 14 поїздів курсують зміненим маршрутом.
КондуктЕр тролейбуса• 27 сентября 2017
Ответ дляМама Чели
Калиновка не деревня.
а вокруг?нее что пустыня?
если у меня в городе миллионике с убежищами беда,только метро и остается
то там наверное на каждом углу и прям с водой и едой...
Пыхтелка• 27 сентября 2017
Ответ дляНу ниче се
в новостях про гіптил сказали, гуглю і бачу що капець
И шо сказали????
Мечты сбываются• 27 сентября 2017
0 (98) 367 24 88 - телефон штабу для допомоги постраждалим від вибухів у Калинівці.
Скомуниздила• 27 сентября 2017
Ответ дляНарисовалось
Около часа назад звонила маме, она в поезде чернигов-львов, стояли в козятине, их оттянули назад и будут отправлять по другой колее через Самбор. Другие поезда (напр. Одесского направления) - тоже будут менять маршрут. если вдруг у кого-то родные тоже едут..
Манька Галченок• 27 сентября 2017
Ответ дляКому там слова не давали
Говорят, на ГПЗ горят химсклады
Что такое ГПЗ?
Ну ниче се• 27 сентября 2017
Ответ дляАнгел-предохранитель
вишенка, только что так трухануло опять
Нарисовалось• 27 сентября 2017
Ответ дляСкомуниздила
Спасибо! У меня папа едет в Днепр через Козятин...
Ну ниче се• 27 сентября 2017
Ответ дляАрбузик
Общаги политеха на вишенке. Это далеко
это не далеко, меня как раз тут трусит
Ну ниче се• 27 сентября 2017
Ответ дляCarin
сказали в новостях
Ангел-предохранитель• 27 сентября 2017
Ответ дляНу ниче се
вишенка, только что так трухануло опять
ой блин( мужу сказала - дальше дрыхнет. а я, мачеха, переживаю(
Скомуниздила• 27 сентября 2017
Ответ дляНарисовалось
Не переживайте. все будет хорошо!!
Хоть я сама тут трусилась,пока не созвонились)
КондуктЕр тролейбуса• 27 сентября 2017
бывший министр обороны в прямом эфире подтвердил что снаряды таки там серьезные,разлет около 70км..
сволочи..
зато гройсман едет,лично тушить будет?
слов нет..
сволочи..
зато гройсман едет,лично тушить будет?
слов нет..
Нарисовалось• 27 сентября 2017
Ответ дляСкомуниздила
Не переживайте. все будет хорошо!!
Очень надеюсь!