Не куру• 08 января 2018

Де можна взяти швидкий кредит максимум на два-три тижні?

Щоб без негативних наслідків і процентна ставка не захмарна. Віддам гарантовано, але щоб чи то прихованих процентів не вилізло, чи то потім дзвінками не задовбували в стилі "а візьміть у нас ще один кредит", чи то ще щось аналогічне.
Я вже погуглила, знайшла купу варіантів, але хочу ще тут живих відгуків назбирати. У кого був позитивний або (що важливіше) негативний досвід, щоб туди ж не вляпатися.
Наперед всім дякую за відповідь.
Я не в теме• 08 января 2018
Ну, если вы до сих пор не научились пользоваться беспроцентным займом на 55 дней от банков (такой займ дает не только ПриватБанк), то доверия к вам - минимум. А это значит, что процент по займу вас ждет максимальный. И придется смириться с возможностью угроз и давления.

Ведь ’віддам гарантовано’ это только ваши слова.
автор Не куру • 08 января 2018
Ответ дляЯ не в теме

З Приватом я давно навчилася, не переживайте. Просто мені треба сума більше, ніж та, що дає кредитка.
бибизяна• 08 января 2018
Ответ дляНе куру
тогда лучший выход это ломбард
фан L.O.S.T.• 08 января 2018
Кредит кафе,швидко гроши
автор Не куру • 08 января 2018
Ответ длябибизяна
тогда лучший выход это ломбард
Сильно дорога розвага вийде, мене жаба давить. )))
Я зараз нарила штук десять варіантів онлайн-кредитів з акцією, типу перший кредит під 0.01%, максимум на 10-30 днів (мені якраз підходить).
Але я ніколи з таким не зв´язувалася, просто боюся. Така халява завжди насторожує.
автор Не куру • 08 января 2018
Ответ дляфан L.O.S.T.
Кредит кафе,швидко гроши
Дякую, подивлюся.
Я тут Живу• 08 января 2018
Ответ дляНе куру
В таких акциях много не дают.
Уж точно не больше, чем на кредитке.
Попробуйте увеличить лимит на кредитке.
бибизяна• 08 января 2018
Ответ дляНе куру
Дякую, подивлюся.
Про кредит кафе не знаю,но только не увидел гроши. Там сумасшедшие условия особенно за просрочку, ещё и звонить и угрожать могут.
Я не в теме• 08 января 2018
Ответ дляНе куру
Какая сумма вам нужна и на какой период?
бибизяна• 08 января 2018
Увидел гроши- швидко гроші
автор Не куру • 08 января 2018
Ответ длябибизяна
Та я вже обидва варіанти подивилася, дійсно проценти великі. Прострочка то ладно, але сам процент теж.
автор Не куру • 08 января 2018
Ответ дляЯ не в теме
18 тисяч (не обов´язково зразу все з одного джерела, можна й з різних по меншим сумам назбирати) максимум на місяць. Взагалі орієнтуюсь на два тижні, то для страховки місяць. Причину писати тут не буду, вже вибачайте. )))
Я не в теме• 08 января 2018
Ответ дляНе куру
18 тыс - не интересно.
Я думала вам тыс 100 нужно раз у Привата не можете взять.
Приват легко открывает лимит на 25-50 тыс. Но, правда, надежным партнерам.
автор Не куру • 08 января 2018
Ответ дляЯ не в теме
18 тыс - не интересно.
18 тис. мені не вистачає, загалом треба 38. Ліміт на картці 20 тисяч. Останній раз кілька місяців тому підвищили з 15 до 20, так що далі навряд чи підвищить найближчим часом. Ось і шукаю альтернативу.

Задумалась, може, просто в інших банках ще кредитних карток набрати. Бо щось мені ці швидкі онлайн-кредити геть не подобаються.
младокошкина• 08 января 2018
только не берите в кредитных спилках, там % сумашедший, идите в банки, Альфабанк например, он кредитует и наличными и кредитные карты дает
СовНарКом• 08 января 2018
Ответ дляНе куру
я заказала карту монобанка, сразу был кредитный лимит 30т. Как и у Привата условия, чуть больше время - на 62дня.
куркулиха• 08 января 2018
У вас есть оплата частями? на карте универсальной?