Залетная Я тут• 23 февраля 2018
Кто разбирается в библейдех, какой круче? фото
или
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
З зеленою ареною ідуть беї третьої генерації, новіші. А в білій арені зато є мечі і ними можна вибити супротивника.
Ответ дляСоня-сонятко
Послухаю. Син теж хоче, але з ваших слів , мені відомі тільки слова ,, зеленою‘‘ і ,, білою‘‘
. Порадьте для хлопчика 5 р, який купити. Дякую!
Залетная Я тут
• 23 февраля 2018
Ответ дляBlekvud
вот я тоже так как вы))) хочу на подарок креснику а не бум бум.
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
Ответ дляBlekvud
Я в них не так щоб сильно розбиралась, треба самих дітей питати, бо вони мультик дивляться і розбираються в них і їх характеристиках. З популярних Valteryek, Spryzen, Wyvron, Roktavor, Kerbeus.
Але я так думаю, що в цій справі тільки почати треба, а потім всіх збирати
Ответ дляСоня-сонятко
Ясно, дякую !
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
Білою цікавіше грати, але треті бейблейди крутіші за других і дорожчі
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
Ответ дляGirisha
ну... библейды и докупить можно. на двух это не закончится а арена круче белая
і то правда, тим більше, що біла арена зараз на амазоні по добрій ціні, вона поки нижче 40дол не опускалась.
Борец за справедливость• 23 февраля 2018
Смотря от какого бея фанатеет Ваш крестник. Хотя и в первом и во втором есть самый популярный среди мальчишек Вольтраек (синий).