Залетная Я тут• 23 февраля 2018

Кто разбирается в библейдех, какой круче? фото

https://www.amazon.com/dp/B01MZGX3KO?ref_=plp_pc_d...
или
https://www.amazon.com/dp/B071WWLSCZ/ref=sspa_dk_d...
Мастер Пис• 23 февраля 2018
Оба набора отличные!

Соня-сонятко• 23 февраля 2018
З зеленою ареною ідуть беї третьої генерації, новіші. А в білій арені зато є мечі і ними можна вибити супротивника.
Blekvud• 23 февраля 2018
Ответ дляСоня-сонятко
Послухаю. Син теж хоче, але з ваших слів , мені відомі тільки слова ,, зеленою‘‘ і ,, білою‘‘. Порадьте для хлопчика 5 р, який купити. Дякую!
автор Залетная Я тут • 23 февраля 2018
Ответ дляBlekvud
вот я тоже так как вы))) хочу на подарок креснику а не бум бум.
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
Ответ дляBlekvud
Я в них не так щоб сильно розбиралась, треба самих дітей питати, бо вони мультик дивляться і розбираються в них і їх характеристиках. З популярних Valteryek, Spryzen, Wyvron, Roktavor, Kerbeus.
Але я так думаю, що в цій справі тільки почати треба, а потім всіх збирати
Girisha• 23 февраля 2018
посмотрите видео, кажется белой будет интереснее играть
Blekvud• 23 февраля 2018
Ответ дляСоня-сонятко
Ясно, дякую !
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
Білою цікавіше грати, але треті бейблейди крутіші за других і дорожчі
Girisha• 23 февраля 2018
Ответ дляСоня-сонятко
ну... библейды и докупить можно. на двух это не закончится а арена круче белая

Svetlova• 23 февраля 2018
Ответ дляСоня-сонятко
уважаю!
Соня-сонятко• 23 февраля 2018
Ответ дляGirisha
і то правда, тим більше, що біла арена зараз на амазоні по добрій ціні, вона поки нижче 40дол не опускалась.
Girisha• 23 февраля 2018
Ответ дляСоня-сонятко
да еще и по акции...цена на него смешная получается....вот теперь думаю мож и себе взять
Борец за справедливость• 23 февраля 2018
Смотря от какого бея фанатеет Ваш крестник. Хотя и в первом и во втором есть самый популярный среди мальчишек Вольтраек (синий).