Ms. Доброта• 28 марта 2018
Дівчатка-філологи питання до/для вас
Цікавлюсь для себе))) Поки хазяйнувала на кухні почула дивну фразу від одіозної пані Фреймут "...залежність ДО пива....", передача " Від пацанки до панянки".
Суть питання - Від чи До у даному контексті? Чи може наша ПАНІ нарешті вивчить українську мову?
Козяка-маляка• 28 марта 2018
У неї наклалися 2 конструкції : любов до пива і залежність від нього)))
Баррикадница• 28 марта 2018
Від. У Фреймут непогана мова, річ не у діалекті, а у рідкісних словах, які багатьом здаються діалектними.
Баррикадница• 28 марта 2018
Ответ дляQueste
Наша пани как калякала на одном из многочисленных диалектов, так и калякает
у вот такая фишка у человека
Калякати не означає розмовляти)))
КохайтесьЧорнобровi• 28 марта 2018
Я вчилась паралельно з Олькою Коник)
Вона закидали таким діалектом родом з Нового Роздолу, що голова йшла обертом!
Село селом... Такою і залишилась
Ms. Доброта
• 28 марта 2018
Ответ дляСыро_Ежка
Треба бачити усе речення, згідно посилання, щоб вирішити як правильно.
Перепрошую? Все речення? Цитую’ мене лякає Ваша заженість до пива...?’
Сыро_Ежка• 28 марта 2018
Ответ дляПапина дочка
якби потрапила в залежність до, але залежність від.
П.С.не філолог, любитель і у мене є гугл.
Сыро_Ежка• 28 марта 2018
Ответ дляПапина дочка
Наприклад, мене лякає, що ви порапили в залежність до пива.
Мене лякає, що ви залежні від пива.
Через це і плутанина. В першому варіанті «до» відноситься до «потрапили».
Мене лякає, що ви залежні від пива.
Ms. Доброта
• 28 марта 2018
Дякую, все життч думала, до залежність може бути Від чогось/когось,а тепер, виявляється і до когось/чогось))))
Ms. Доброта
• 28 марта 2018
А найбільше таки лякає пані, у якої денний макіяж перебачає помаду кривавого кольору))))всім дякую, темку закриваю