Аноним_1483• 10 июля 2018

Девочка подросток пришла пъяная

Девочки,всю трусит.Не знаю как себя вести.Дочь 14 лет пришла пъяная домой,среди белого дня.Не знаю как себя вести и что говорить.Выругала отвела в душ.И что дальше??Так плохо на душе
Стриптизерка• 10 июля 2018
Автор, відносно друзів доньки...
Можливо Вам варто по - трошки відволікати її від тієї компанії - сходити в кіно з нею, по магазинам, кафешка.
Вона на вулицю збирається, а ви запропонуйте свій варіант, погодиться на таке Ваша донька?

Стриптизерка• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
Волосся, яке росте - це процес.

Тобто, Ваш аргумент це ’що люди скажуть’?

Якщо вуса у жiнки, то це вже проблема з гормонами i потрiбно пройти обстеження у певного лiкаря.
Я десь писала про ’люди скажуть?’
Вона сама почувається не зручно, Ви не розумієте чи вдаєте?
У мами чисті пахви, у батька чисті, у сестри також, а вона чим гірша?
І Ви не відповіли, що робити до 16 років з процесом?
Распутница• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
А якщо є потреба випити алкоголь до 18 рокiв, що робити?

В деяких країнах взагалi заборонено дiтям в шкiльному вiцi робити косметичнi процедури. I я вважаю це правильним.
Дiти повиннi сприймати себе такими, якi вони є, а не мати вплив вiд моди. Це дорослий свiт нав´язує їм комплекси. Не можна так.
Ну а если у ребёнка очень проблемная кожа и нужно с этим что-то делать?Что только взрослые имеют право быть красивыми?
ЕлькиПальки• 10 июля 2018
Ответ дляСтриптизерка
Я десь писала про ’люди скажуть?’
Нiчого. Жити звичайним життям, насолоджуватися дитинством на пiдлiтковим вiком. Безтурботним життям. Хiба це погано?
ЕлькиПальки• 10 июля 2018
Ответ дляРаспутница
А кто ей сказал, что у нее очень проблемная кожа? Если бы ей об этом никто не сказал, она бы не заморачивалась. ’Проблемная’ кожа в подростковом возрасте это нормально, проходит без какого-либо вмешивания. А специальные средства лишь маркетинговый ход.
Стриптизерка• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
Це чудово, якщо безтурботним, а якщо ’турботним’?
Мені цікаво, Ви на практиці вже свою теорію втілювали в життя?
Переконали хоч одну дитину чи Ви ’теоретик’?
Стриптизерка• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
Таке враження, що для Вас діти - ідіоти, нічого самі не розуміють, не бачать, все їм дорослі нав´язують.
ЕлькиПальки• 10 июля 2018
Ответ дляСтриптизерка
Так, переконала.
ЕлькиПальки• 10 июля 2018
Ответ дляСтриптизерка
Нi. Я лише за те, щоб дитина робила дiї, якi допустимi в її вiцi, а не намагалась бути дорослiшою, чим є насправдi.

Распутница• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
А вы думаете подростки сами не могут посмотреть в зеркало и увидеть что у них проблемная кожа?Есть например такие вещи на лице которые не проходят, а от них нужно избавляться и от комплексов тоже нужно избавляться, а не жить с ними.Нужно ухаживать за собой в любом возрасте.
ОноВамнадо• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
Почему? Пользуюсь с наступлением совершеннолетия. Эпиляцию с 16. Волосы еще не красила. Зачем, если еще не седые?
И с мужчиной наверняка первые отношения позволили, когда для здоровья полезно стало??
Нафталин и занудство так и прет из вас, извините
Стриптизерка• 10 июля 2018
Ответ дляЕлькиПальки
Ви не розумієте, що вона ВЖЕ доросліша, тому що ця проблема виникла.
У мене в 10 - 11 роеів не виникала, а у неї є.
Подорослішала вона ВЖЕ раніше.
І дитиною хоче ще бути і не ’світити’ волохатими пахвами.