Обсуждение
ги-ги-ги
Зеленский вчера отличился в очередной раз умом и сообразительностью.
Выразил сочувствие семьям погибших в аэропорту в Москве, не поздравив пехотинцев с их профессиональным праздником.
Когда ему на это указали, то он выставил картинку, на которой изображены десантники и таких образом поздравил пехотинцев.
лажать так лажать.....
а вообще, ему должны выдать удостоверение с фамилией Узеленский В. О. или Командазеленского В. О.
шутить так шутить...
лажать так лажать.....
шутить так шутить...
Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляПросто Красотка
ну да безвіз для себе, церква для себе, доказати світу що у нас не громадянська війна для себе, нагнути газпром для себе,відновити армію для себе...
Ага)))) а вот Зеля для себя ни-ни, все для народа
Смеюсь с утра в предвкушении, что тут зефаны будут писать в оправдание своего ’Великого’. А то вон как Порошенка клеймили, что бизнес не продал, а передал в руководство ’слепому трасту’))))
Новоизбранный президент Украины Владимир Зеленский принял решение не расставаться со своей частью бизнеса.

Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляПросто Красотка
ви думаєте отримати томос було так просто захотів і дали? скільки ющенко пробував, але нічого не вийшло.
ну як то кажуть досягнень за 5 років не бачать або сліпі або ....
.... або ті, що навіть коли бачать, то твердять ’оптический обман, глазам своим не верю’
Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляБелая котичка
Ну Вы же сами сказали, что он ’він пер як танк’.) И да, это правда - слишком высокие ставки были.... Использовал свою власть, как мог... Но проблема в том, что у украинцев сейчас очень много других проблем и Томос, для очень многих - далеко не на первом месте стоит.... И. кстати, мне очень нравится, что Зе обещал, что никогда не будет вмешиваться в дела церкви. У нас церковь отделена от государства и негоже президенту вмешиваться в ее дела....
А чего ему в дела церкви вмешиваться, он в рабинами встречается))) Зы, нигде не увидела, что Порошенко вмешивался во внутрицерковные дела
Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляMetelitsa
Всем привет!
Это только мне показалось, что для СМИ уже неактуальна тема коррупциии, что уже нет зрадофилии в каждом сюжете, что истерический накал пропал с радаров?
Все. СМИ свое дело сделали и теперь отдыхают после тяжких трудов.
Все 1 в 1 как было с Ющенко: как только убрали его с поста Президента, так сразу все и стихло.
Так и есть, цель была у них одна - убрать Порошенка, любым способом
Просто Красотка• 07 мая 2019
Ответ дляБелая котичка
Мы будем сейчас обсуждать коррупцию, Оборонпром, и т.д.? По - это пройденный этап, уже не хочу даже обсуждать эту тематику, извините....
от і загальні цитати з телевізора, що доведено по оборпрому, що саме порошенко вкрав, покрив....???
корупція 24/7 по телевізору, хоч фактично вона при пп знизилась і суттєво. але тв зробив своє
Ответ дляБелая котичка
Можна обговорити, чому Зе свій бізнес не продає, а віддав своїм партнерам і працівникам штабу, це не конфлікт інтересів? Можна обговорити успішного міністра Авакова і рюкзаки його сина, що там з корупційною складовою? А ще поясніть, США-це країна третього світу?)
Ответ дляПросто Красотка
Я не смотрю телевизор уже очень давно, с тех пор как там начали вводить квоты на украинский язык... Сначала 75%, потом 92%.... И, лучше бы там были титры на украинском языке, а так, к сожалению, это меня напрягает... Мне компьютер полностью заменяет все...
Просто Красотка• 07 мая 2019
Ответ дляБелая котичка
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляПросто Красотка
знаю тут таких текстів не люблять. І я скоріше їх розміщу для 25.бо 75 там нічого не побачить... 1. Медіа
Журналісти плакали на фінальній прес–конференції Порошенка в його штабі, коли екзит–поли засвідчили вже відомий факт: він програв вибори. Це лірика, а факт в тому, що понад 70% народу бере інформацію про події з телебачення. Воно, нагадаємо, належить олігархам. І на основних телеканалах існувала негласна заборона на позитивне висвітлення реформ і змін, які відбуваються в країні.
На “одному плюс одному” каналі журналісти прямо кажуть, що на будь–який позитив, пов´язаний з діями влади, діяла пряма заборона.
А що ж показували телеканали? «Зубожіння» і «народ бідкається»: у Києві набудували новобудов, але вони порожні, бо у покупців немає грошей; усі поїхали на заробітки; пенсіонерка померла, коли отримала рахунок за газ, – це про життя країни. А навколо влади – одні скандали і корупція. На політичних ток–шоу такі ж токсичні і брехливі промови, але тут уже прицільно б’ють Порошенка.
В новинах давали слово Порошенку, але це був офіціоз і «паркет» – як банер в інтернеті, його ніхто не помічає і не “клікає” на нього.
Невеликий прошарок незалежних журналістів, починаючи орієнтовно з 2016 року, почав вважати Прошенка ворогом, а своїм обов´язком – за всяку ціну звалити його. Хто стане наступником, цю раніше прогресивну частину журналістської спільноти не цікавило –або вона не переймалася такими питаннями.
Владі закидають, що протягом цих років вона погано комунікувала, не пояснювала, що означають ті чи інші реформи і навіщо вони здійснюються. Може й так – пояснювали не достатньо, але жодна влада досі не була настільки відкритою. Преса мала легкий доступ і до ключових осіб, задіяних у змінах, і до рядових виконавців. Пояснити суть реформ, розібратися, якщо треба, обгрунтовано розкритикувати. Це робота журналістів.
Більшість українців ніколи не чули про позитивні зрушення в країні. А якщо випадково пересічному виборцю траплялася новина чи сюжет про якусь реформу, то він її не дуже розумів, адже людина не могла побачити за такими уривчатими даними цілісну картину.
Після Майдану країна змінювалася не тільки завдяки реформам, які проводили президент і уряд, сформований за участі пропрезидентської більшості. В Києві вже стали звичними стильні кав´ярні, українські виробники одягу почали заповнювати внутрішній ринок. Якщо пройтися по Хрещатику, то магазинів українських брендів вже більше, ніж брендів іноземних. Фермери освоюють нові й дорогі культури, а дехто вже заробляє свій “мільйон з гектара”. Ви про це чули в новинах? Авжеж ні, бо наші співвітчизники люблять бачити склянку напівпорожньою, і медіа їм в цьому допомагали.
Що в підсумку?
В переважній більшості журналісти розуміли, які колосальні зміни переживає країна. Розуміли, але не розказали своїй аудиторії, бо «робота є робота, в нашого ЗМІ є власник». Українська журналістика ніколи не відрізнялася глибиною аналізу й умінням зрозуміло подати складний матеріал. Але у вирішальний для країни період можна було б напружитися й рости разом із країною. На жаль, журналістика не виконала своєї місії.
Як влучно підмітив соціолог, керівник Київського міжнародного інститут соціології (КМІС) Володимир Паніотто, виборці піддалися навіюванню телевізора, що жити стало гірше, хоча це й суперечить фактам.
2. Корупція вигадана та реальна
Корупція вигадана
За часів Януковича Тетяна Чорновол розслідувала корупцію президента і його оточення та публікувала викриття на блозі Української Правди. У рубрику «статті» ці розслідування чомусь не ставили.
Тоді ще журналіст–фрілансер, Тетяна перекопувала гори матеріалу в пошуках фактів і доказів: їздила в донецькі суди для дослідження старих архівів, розмовляла зі свідками та родичами убитих. І ми на Текстах передруковували її найяскравіші знахідки. Було страшно. Якось я забив у гугл заголовок такого передруку в надії, що ми загубимось серед десятків інших видань, які це поставили й собі. Лінків у пошуковій видачі було два: на оригінал у блозі УП – та на Тексти.
Після Революції Гідності розслідувачів корупції розвелося сотні – від топових і знаменитих до дрібних і нікому не відомих. Ледь не на районних сайтах пишуть про корумпованість влади. І в цих розслідуваннях навіть щодо дуже дрібних махінацій місцевих чиновників часто в тему і не в тему згадували Порошенка. Це не те, щоб усвідомлене мочилово, це якась масова пошесть.
Людям, мабуть, хочеться заявити: “Я не боюся, я розслідую корупцію та критикую самого Президента!” Як в тому анекдоті: «У нас теж можна вийти на Красну площу і закричати: Рейган козел!»
Деякі розслідування стріляли холостими – тобто, не знаходили фактів корупції, але спричиняли ефект ядерної бомби. Перший з таких – це фільм Слідсва.інфо про офшори Порошенка. По суті, журналісти з’ясували, що у Порошенка є офшорна фірма, на рахунку в якої 1000 (одна тисяча, це не описка) доларів. Тобто, розслідувачі не знайшли фактів виведення грошей в офшори. Але в своєму кіно за допомогою музики та тривожного тону обставили вс
Що в підсумку?
2. Корупція вигадана та реальна
Корупція вигадана
Элементарная манипулятивная политтехнология. Выше свеженький пример: когда разгоняют манипуляцию про отмену безвиза... Или про ’обогатился в 10 раз’: спросила оппонента про конкретные факты - слился
В общем, классика ’жанра’, помните, по анекдоту про выборы рабина?
- Не голосуйте за Мойшу, в нього донька курва!
- Перепрошую, але в мене нема доньки!
- А кого то цікавить?
- Перепрошую, але в мене нема доньки!
- А кого то цікавить?
О, кстати... По сегодня вызывали в ГПУ на 10 утра - для дачи показаний по делу Майдана... Но он туда не явился, вопрос ’почему’?
Порошенко не явился на допрос в ГПУ, - Горбатюк
Порошенко вызывали в ГПУ для дачи показаний по делам Майдана
Президент Украины Петр Порошенко не явился на допрос в Генпрокуратуру, куда был вызван на 10:00. Об этом сообщил руководитель управления спецрасследований ГПУ Сергей Горбатюк, передает корреспондент РБК-Украина.
По словам Горбатюка, действующий президент не явился на дачу показаний по делам Майдана и преступлениям против активистов. Кроме того, ожидалось, что Порошенко подпишет протокол своего допроса от ноября 2016 года.
Ответ дляБелая котичка
Ой.... А я это слово только что вспомнила....
Марія 59 ви розумієТе кого ви привели до влади? Пройде рік, два і я вам напиш... спитаю чи пройшло зубожіння, чи закінчилася війна без здачі держ.інтересів, чи газ по 2 грн. чи бензин по 5 грн. чи долар по 8 грн. ....... завдяки любителям тв. розвиток України ви затормозили на надцять років.....
Просто Красотка• 07 мая 2019
Ответ дляБелая котичка
забудьте пп. чому не коментуєте що зелений бізнес не продав? не цікаво?
Ответ дляБелая котичка
видно що ви напряженнная ... вивчайте державну мову
Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляEllyM
Типовий приклад маніпуляції і ЗМІ Коломойського - УНІАН, і вас, як виборця Зеленського. Нова система зборів запроваджена не для українців, як у заголовку, а для третіх (!) країн, які мають безвіз, але не входять у ЄС, наприклад, громадян США. А не для країн третього світу, різницю розумієте? Сам збір проводиться один раз на три роки, сума-аж 7 євро.
+1. И самое интересное, манпулирует пользователь, который в теме антимайдана и Майдана позиционировал себя юристом) так что, о неведении или незнании вряд ли можно вести речь
Ответ дляБелая котичка
Не буду рассуждать на тему Томоса - я неверующая.... Но вот, что касается безвиза... Все равно ЕС никогда не создаст для Украины таких условий, как для стран - членов ЕС. Все равно, с 2021 года, Украины будет введен ’платный’ безвиз, как для жителей страны ’третьего’ мира...
ЄС планує запустити «платний безвіз» для українців у 2021 році – експерт
Детальніше читайте на УНІАН:
И тогда вопрос, кроме Томоса и безвиза - чего мы достигли за 5 лет? Что еще ’удалось’ Пороху? За что погибло столько людей на Востоке и продолжает гибнуть до сих пор?(((
Детальніше читайте на УНІАН:
\
Слухайте, Ви взагалі вмієте нууу хоч якось фільтрувати інформацію?!
УНІАН входить до медіахолдингу Бєні Коломойського, Вам це ні про що не говорить?! І Ви за 5-ть років так і зрозуміли, що у нас війна на Сході з мордором? І люди гинуть від військової агресії цієї мокшанської нечисті?! Блін, навіть вже слова закінчилися, читаючи все це...

Ответ дляБелая котичка
Не явился в судв 10:00, на допрос, в качестве свидетеля, т.к. именно сейчас на ’урочистій церемонії приведення суддів верховного суду до присяги’, в качестве президента.
Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляtatasta
Зе-мода, успей взять свой размер
Каждому зе-фану - по личному Пиано
Ответ дляПросто Красотка
Удалено администрацией...
Это Ваши проблемы, не читайте.... Я украинка из русскоязычной семьи, всю жизнь прожила в Киеве и никуда уезжать не собираюсь... Хотя, чего еще ждать от почитателей По, кроме ’чемодан - вокзал - .....’? (((
Я Вас понимаю прекрасно, на украинском пишу тоже без ошибок, но, на слух украинский язык воспринимаю не сразу, ловлю себя на том, что в уме перевожу на русский... И вот Вы, поэтому не удивляйтесь, почему я положительно отношусь к Авакову. За его позицию относительно языка, в том числе...
Патриотизм не заключается в том, чтобы устраивать языковые люстрации и соревнования, - Аваков. ВИДЕО
Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков заявил о необходимости уважать тех украинцев, которые на постоянной основе разговаривают на русском языке.
Я Вас понимаю прекрасно, на украинском пишу тоже без ошибок, но, на слух украинский язык воспринимаю не сразу, ловлю себя на том, что в уме перевожу на русский... И вот Вы, поэтому не удивляйтесь, почему я положительно отношусь к Авакову. За его позицию относительно языка, в том числе... Патриотизм не заключается в том, чтобы устраивать языковые люстрации и соревнования, - Аваков. ВИДЕО
Ответ дляБелая котичка
для вас авторитет Аваков і ви його ще цитуєТе ....

Vlada-Maria• 07 мая 2019
Ответ дляЦікавинка
\

Да все она понимает.... не тешьте себя иллюзиями...