Танцы, языки или что то подобное?
Булку Дай• 25 мая 2019
Окрім роботи ходжу в тренажерку 2-3 р/нед і інколи зустрічаюся з подругами в кафе,театр,концерт.В минулу п‘ятницю були в театрі,а вчора ходили на суші і вино в ресторан.Але нам вже 40,діти виросли,в основному вже працюємо,заробляємо і приділяємо час собі.
Булку Дай• 25 мая 2019
На англійську ходжу двічі на тиждень,метод калана,4-й рівень.По 2 години,група,для загального розвитку,не дорого і не погано.
КошкинДом• 25 мая 2019
Ответ дляБулку Дай
cколько платите за инглиш?