КокошинЭль• 03 сентября 2019
Чи варто тягати дитину по кастингах і конкурсах? Просили фото)
Попередня тема заглохла, створюю нову.
Цікавить думка. Потребую конкретних порад.
Чи є шанси в хлопчика, чи я просто любов’ю засліплена?
Прохання коректніше, пам’ятайте, що ніхто вам нічого погано не зробив, ні я, ні тим більше, моя дитина.
Дякую).
Губной рояль• 03 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
А ви без негативу всеодно не змогли)
Не помітила, не старайтесь
Вам дали здесь отличный совет, который вы пропустили мимо ушей: самой сходить на кастинг, потешить собственное эго, а ребенка оставить в покое, он ни в чем не виноват
Тарабарщина• 04 сентября 2019
шанси є,а чи дитині це подобається? моя донька знімається і це дуже важко.Зйомка реклами на 25-30 секунд може тривати і 10 годин)
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляГубной рояль
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
І що, навіщо дитину так мучаєте?)
Эта_Шикарна)• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
Або ВІД 10годин, як пощастить)))
Эта_Шикарна)• 04 сентября 2019
Це дуже важко, але якщо подобається дитині, у вас є можливість, то чому б і ні.
Моя дитина виросла на майданчику, бо у нас кіно родина, вона іншого і не знає, ці все це по душі, і як тут пишуть, там образи, чи сум що не обрали і.т.д. - такого немає, йому все пофіг, бо це його ’звичні вправи’)) він знімається, родина, постійно з батьками або в павільйоні, на локації, чи кудись на рентал заїхати, то його все. Чи самі зйомки у нас вдома проходять, тому для моєї дитини, це не стресс, а спосіб життя. Але я бачу і таких бідолах, для котрих це мука суцільна, та хто їх питає((
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ дляЭта_Шикарна)
Або ВІД 10годин, як пощастить)))
або й не один день)на солнці чи холоді...от нещодавно осінь знімали-дитина в пальто ,а на вулиці спека.Але моїй дуже подобається.
Ангел-предохранитель• 04 сентября 2019
автор, сколько лет ребенку ? вам несколько раз этот вопрос задали уже
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вы талант плаванью, шахматам, игре на скрипке тоже сами определяете или прислушиваясь к специалистам в этих вопросах? И ещё раз спрошу - зачем это ребенку? Чтобы мамкино эго и комплексы потешить? Ну сходите сами на кастинг и прочувствуйте как это когда вам как лошади в зубы смотрят, и говорят нет. Это ж именно тот опыт который нужен ребенку.
на кастингу не говорять ні)) там говорять все добре ,допобачення) а от подзвонять одному з сотні)
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
І що, навіщо дитину так мучаєте?)
в голову не приходить що дитині це подобається?їй не 3 роки)
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляАнгел-предохранитель
3 роки.
Що це міняє?)
В попередній темі писала.
Що це міняє?)
В попередній темі писала.
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
А з скількох почали?
Не приходить.
Звідки мені знати, скільки Вашій дитині)
Відмовляєте, а самі продовжуєте зніматись, дивно)
Не приходить.
Эта_Шикарна)• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
Саме так. До речі, діскусія в цій темі, це наглядний привід того, як абсолютно некомпетентні в питанні люди, які навіть і процесу не розуміють і самі близько не стояли, дуже активно роздають поради, щось критикують, ображають та роблять точні точні висновки...))))
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дякую)
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ дляЭта_Шикарна)
то може автора задівати,мені з таких смішно)і особливо з тих,хто каже що ’не мучайте ребенка,не забирайте детство’ В моєї дитини найкраще дитинство і вона робить те,від чого вона у захваті
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
О, ви вже навіть вирішили, що мене зачіпає
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
А з скількох почали?
Не приходить.
де я відмовляла?я попередила )
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
ви й правда дивна.Я сказала що може,а не стведжувала це.
всегдаДаДа• 04 сентября 2019
Обычный ребёнок. Как и все. А зачем вам это надо? Самоутвердится за счёт ребёнка?
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ длявсегдаДаДа
Саме так
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ длявсегдаДаДа
ви справді вважаєте що всі мами дітей акторів і моделей так самостверджуються?)
всегдаДаДа• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
Мы сейчас об авторе говорим, а не о всех мамах. На фото обыкновенный ребёнок, а не актёр и не модель, ничего особенного. Видала и посимпатичней.
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
Ок, проїхали, можна було б посперечатись, але не бачу сенсу
всегдаДаДа• 04 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Саме так
Тогда зачем тут спрашиваете? Хотите самоутвердиться - делайте. При чём тут ребёнок на фото?
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ длявсегдаДаДа
а на фото видно актор чи ні? ))та й всі діти що знімаються,колись з чогось починають)і дуже хибна думка що для кіно потрібні саме красиві)
всегдаДаДа• 04 сентября 2019
Ответ дляТарабарщина
Видно, конечно! Вы - автор под анонимом? Пиарите своё дитё тут? Вам куча ответов было, что ребёнок самый обычный, на кастинг тут никто не приглашает. Уймитесь уже наконец-то
Тарабарщина• 04 сентября 2019
Ответ длявсегдаДаДа
неадекват?який я автор?
Нервогенератор• 04 сентября 2019
Очень красивый малыш! Но таскать его по подобным мероприятиям думаю не стоит. Путь растёт, взрослеет, сам выбирает)
КокошинЭль
• 04 сентября 2019
Ответ дляНервогенератор
Дякую)