звездная галактика• 11 ноября 2013

просто болталка

по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
  • 1662
  • 1663
  • 1664
  • 1665
  • 1666
  • 4804
Стойкая• 04 мая 2014
49891
Ответ дляsonita
Уборка меня не пугает ))
А вот по поводу отопления, я тебя благодарю за такие дельные советы !
Котел будем ставить твёрдотопливный, потому что не можем получить разрешение на подключения газа, а если перекинуть газ со старого дома в новый, то нафик надо потом сидеть и труситься, что придут и отрежут да ещё и штраф впаяют
А полове отоплення робити будете? В ванній і на кухні класно, тепленько.
Апсик• 04 мая 2014
49892
Ответ дляСтойкая
в мене ще там стільки задумок. І чого в мене немає багатого дідуся з спадщиною.
ага за границей
Стойкая• 04 мая 2014
49893
Ответ дляsonita
Уборка меня не пугает ))
2 кола це добре,бо в цілях економії на зиму можна перейти жити на 1 поверх, а другий не опалювати. Хоча, як в тому анекдоті - скільки там тієї зими
sonita• 04 мая 2014
49894
Ответ дляСтойкая
Супер, мені дуже подобається. Я колись тоже такий хотіла, але в нас під будинком підвали чеські, то боялися 2 поверха будувати. Ось що в нас вийшло.Перші два фото-ліва сторона і права сторона будинку, а останнє - вигляд спереду. Але ми все ще тоже не доробили.
У вас уютный домик, я давно заценила, уже видела фото
А что за чеськие подвалы, что это такое ?
Стойкая• 04 мая 2014
49895
Ответ дляsonita
Ну підвали під будинком у мене є - 3 штуки десь по 30 м довжиною - 3 шириною- 2,5м висотою. Зроблені півкругом і обкладені старовинною чеською цеглою. Їх колись чехи будували, десь в 18 ст.
Стойкая• 04 мая 2014
49896
Ответ дляsonita
Подивися в мене у обявці по вину фотки похожих виставлені.
sonita• 04 мая 2014
49897
Ответ дляСтойкая
нам наверное будет удобнее жить на втором этаже зимой, потому что у нас там 4 спальни, туалет,душ, и большой холл он служит как комната отдыха, или зал...
А лестница у нас ’второй свет’, так что наверное нам вообще нету смысла отапливать только один из этажей...
У нас задумка есть, чтоб на зиму отапливать только одну половину дома, а вторую закрывать.
У нас два выхода и дом удобно пере половинить на зиму. Вот ещё не определились которую половину выгоднее... Да у нас ещё и котла нету, так что пока не к спеху, но уже думали над такими вариантами.
Стойкая• 04 мая 2014
49898
Ответ дляsonita
Тоді і опалення треба так робити, щоб відключати пів будинку.
sonita• 04 мая 2014
49899
Ответ дляСтойкая
Обалдеть... Обожаю старину
Стойкая• 04 мая 2014
49900
Ответ дляsonita
Обалдеть... Обожаю старину
Ага, а скільки грошей ще треба вкласти, щоб їх до порядку привести - я там один раз тільки була - страшнувато, і криски з зміями у нас там живуть. Я взагалі пропоную свому їх продати і купити дітясм по квартирі, а він не ведеться.
sonita• 04 мая 2014
49901
Ответ дляСтойкая
Так их же без дома не продашь..? только ж с домом если что ?
Стойкая• 04 мая 2014
49902
Ответ дляsonita
Можна продати окремо - в нас з дороги вхід є.
Апсик• 04 мая 2014
49903
и замотанный не спит
Стойкая• 04 мая 2014
49904
Ответ дляAPSI-DEIZI
и замотанный не спит
плаче чи ворушиться?
Апсик• 04 мая 2014
49905
Ответ дляСтойкая
плаче чи ворушиться?
когда носишь на руках спокойный,положу орет и не спит,сиську дам засыпает на 10 мин
Стойкая• 04 мая 2014
49906
Ответ дляAPSI-DEIZI
Мать, ти його розбалувала, не ведися, поїв, підніми стовбчиком, щоб відійшло повітря і поклади - повісь йому іграшки, музичку якусь включи. Почекай 10-15 хв., подивися, що робити буде.
Апсик• 04 мая 2014
49907
Ответ дляСтойкая
орётуже делала так
или с сиське во рту спит или на руках
Стойкая• 04 мая 2014
49908
Ответ дляAPSI-DEIZI
орётуже делала так
или с сиське во рту спит или на руках
Скільки часу плаче? Попробуй покласти і біля нього полежати, не таскай на руках весь час.
Апсик• 04 мая 2014
49909
Ответ дляСтойкая
пока на руки не возьму

не могу я слушать ор,потому и беру,он аж синеет
Стойкая• 04 мая 2014
49910
Ответ дляAPSI-DEIZI
пока на руки не возьму

Вийди в іншу кімнату, ти його так навчила. Тепер або переучуй, або таскай до 2 р. на руках. Спить напевно тоже з тобою, а не в ліжечку
Апсик• 04 мая 2014
49911
Ответ дляСтойкая
конечно со мной
Стойкая• 04 мая 2014
49912
Ответ дляAPSI-DEIZI
конечно со мной
Ну так що ти хочеш? Не знаю, що тобі порадити, бо я всіх своїх 3 з народження клала завжди спати окремо. В ліжечку, але біля свого ліжка. На руках багато і без причини не носила, і ніколи навіть і не намагалася колисати. Спочатку плакали тоже, потім привикли. І кормила тоже по графіку через2,5-3 год. , а не по вимозі. Я звичайно не залишала їх самих - лягала поряд, за ручку тримала, пісеньки, казочки і т.д. розказували. Потім привикли, що достатньо було тільки голос чути. Були більшенькі - гралися іграшками, але тоже так, щоб мене бачили. Якось так.
Апсик• 04 мая 2014
49913
Ответ дляСтойкая
а я дура чуть плач сразу на руки((( вот и имею,обое рябое
Felicity_• 04 мая 2014
49914
Ответ дляsonita
Это забор который делает муж, всё никак не доделает..))
И моя любимица ёлочка первая кто прижилась за все годы сколько мы сажали. Разные были и никто не принимался, а эта умничка прижилась.
Мне очень понравился твой дом, а забор - это что-то! Детские площадки для детей тоже не каждый родитель находит желание делать) Молодцы, что там говорить
Felicity_• 04 мая 2014
49915
Ответ дляСтойкая
Оксана...разве можно теперь не хотеть домашнего вина) После твоих объявок-то) И дом хороший) Дом - это вообще моя мечта
Апсик• 04 мая 2014
49916
Ответ дляFelicity2013
я вот тоже мечтаю домик и площадочку,как в американских фильмах))) горку,качелю,домик на дереве)))
Апсик• 04 мая 2014
49917
Ответ дляFelicity2013
а вино бомба))) я пробовала
Стойкая• 04 мая 2014
49918
Ответ дляAPSI-DEIZI
Та що ти там маєш, це ж все можна виправити. Вот плаче - поклади, ляж біля нього і просто говори. Побачиш,через деякий час перестане плакати і буде слухати. Може не зразу, але ж міняти щось треба. А мобіль не любить дивитися?
Стойкая• 04 мая 2014
49919
Ответ дляFelicity2013
Мрії збуваються, ми цей будинок так тяжко тянули - кредит валютний був, ще й взяли в 2006 р., сама знаєш які часи були. Брали у шв. франках по 3,05, а віддавали останню проплату вже по 9,15. Хватало тільки на продукти і на закриття кредиту.. Щоб доробити продали квартиру, діти все літо були в моїх батьків, чоловік в недобудованому будинку жив, а я з його сестрою. Потім ще півроку я жила там з дітьми, а він в цій хаті. Але якось прорвалися. Минулого року закрили нарешті кредит. Більше я нічого в кредит не беру.
Апсик• 04 мая 2014
49920
Ответ дляСтойкая
он может полежать мин 20-30((( потом крик,уже и разговаривала,сначала слушает потом опять плачет.
Меня больше убивает то,что он не спит