по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
особенно маечка,она нафоткала себя новым фотиком пока мы ужинали,щас посмотрю.если шо скину хоть одну
сексі-майка))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ длясветуcька
от живчик))
і головне танцює без перестанку, де в нього стільки енергії?)))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
профессор
і не кажи...аби мене не трогав...так ні ж я маю пальцем показувати, а він називатиме))))
даю йому фішер-прайську книжку , а він ’НЄЄЄ’ і знов за бумажну і до мене))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
о , я вже одну фотку побачила)))))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
ага,такого нафоткала,шо нема шо и выбрать,да и фотик еще толком не настроен...
супер, мені подобається))))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ длясветуcька
ты знаешь,не знаю как Катюня,но у меня иногда от этой любознательности крышу рвет(( Начинается синдром картошки))
не знаю що таке ’синдром картошки’...але буває так доведе , що йду в іншу кімнату...бо наче розумію, що він поганого не хоче, але мені хочеться його вже поколотити))))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
блин,это она с телефона наверное заходила,от...
попалила))))
не ругай доцю
Ответ дляКатерина Валентинівна
синдром картошки-хочется лежать в темном прохладном углу и чтоб никто не трогал
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ длясветуcька
класний синдром))))))....у меня он часто))))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
так я все равно проверяю её страничку...так шо ты тут не причем
от маманя))))... вже доця доросла, треба довіряти)))
Катерина Валентинівна• 20 декабря 2013
Ответ дляLinusy
а тимбільше ти туди шпіонів підсадила))))...в ролі нас)))