«11 березня у Києві урядом був оголошений карантин по всій території України, який викликав у багатьох людей здивування.»
«В Україні повним ходом проводиться інформаційна операція з метою максимального поширення паніки та зневіри. На жаль, політичне керівництво держави повністю дозволяє це робити. А його частина — особисто бере активну в цьому участь.
Олігархічні ЗМІ включають в ефіри будь-кого заради поширення «ексклюзиву» і максимально нагнітають паніку. Регіонами і вайбер-чатами ширяться чутки і фейкові поради, на які ніяк не реагує МОЗ України. Від офіційних посадовців лунають суперечливі, помилкові чи навіть брехливі повідомлення, які ще більше підігрівають недовіру.»
«Коронавірус реальна і серйозна загроза, але рускій мір загроза значно більша»
«Будемо боротися з коронавірусом і рускім міром одночасно»
Сумуєте за Супрун? Вона б ефективно боролась з коронавірусом?
Результат:
вже голосів:
85 (44.97%)
Добре що вона вже не міністр
61 (32.28%)
Сумую, в Україні штучна паніка
43 (22.75%)
Результат
Ответ дляФантазерша
Власть должна постараться, чтоб в период карантина не было волнений. Но власть наоборот провоцирует выходить людей на протесты. Почему не отложили подписание на период вне карантина? К чему эта провокация?
На тему жалоба, Вихухоля как всегда демонстрирует однобокость, даже в опросе
Та влада вам стільки всього винна, а ви можете робити що завгодно.
Плювати на всі постанови та правила і розносити заразу по всій Україні.
Як ваш Порошенко, який бігає через дорогу як заманеться.
Його теж влада спровокувала?
Не там перехід поставили, не в ту хвилину запалила червоний).
Його теж влада спровокувала?
Фантазерша• 16 марта 2020
Ответ для vihola
Його теж влада спровокувала?
А вот Порошенкоооо.. Не съезжайте) власть цинично провоцирует. Что им мешает перенести провокационные решения на позже? Зачем так цинично устраивать пир во время чумы?