Дежурный по кухне• 29 марта 2020

Що з державними школами? чому вони не хочуть?

Переходити на платформи типу Зум. Курси, приватні заклади давно це зробили.
В державній - дз кинули на вайбер - і все, в них дистанціонка.
Слабый пол• 29 марта 2020
Ответ дляНа границе
Знаете, у меня 2 работы и работаю я тоже из дому и с моим ребенком никто кроме меня не сидит тоже... И рабочий день больше 8 часов... Всем сейчас не просто, только в гос.учреждении нас ещё и на неполный рабочий день перевели, типа из дому же, а работы не уменьшается.
так ви ж не в відео форматі сидите і не намагаєтесь в відео форматі проводити конференціїї!!!!
що ж ви завжди принижуєте роботу вчителів!
я 10 років після вузу працювала не вчителем, а в різних офісах і на різних спеціальностях і бачила ваші роботи і моїми директорами були такі, як в фільмі ’Дьявол носить Прада’. Де за 5 звилин мені потрібно було з іншого офісу доставити те, що нереально знайти. Де під час прямого ефіру у Шустера за кулісами я повністю все міняла, бо не прийшлі замовлені речі і ..... а директор сидить у Шустера і чекає підготовлене шоу, яке я не можу дати, бо не прийшли постачальники шоу і викручуєшься....

так що бачили, плавали...
і я можу вам сказати, що з дітьми набагато важче, коли твоя робота від тебе не залежить! як би я не рипалась і не пояснювала матеріал, а діти не хочуть вчити, їм та фізика не потрібна, бо розумна мама сказала, что фізика в житті не знадобиться!

але зараз я про уроки в Зуум. що проводити он-лайн уроки, коли у тебе в квартирі є маленькі діти жоден вчитель не зможе.
і не кажіть мені за свої 8 годин роботи. ви не проводите 8 годин он-лайн конференції з 30 колегами!

На границе• 29 марта 2020
Ответ дляСлабый пол

так що бачили, плавали...

У каждого своя работа, не нужно агрессии, вы ведь специфику моей тоже не знаете. Я уже писала, всем тяжело сейчас. От учителя зависит доступно подать материал, все остальное работа детей и родителей.
Перемелица• 29 марта 2020
Ответ дляЗаикальница
А батьків нe цікавить, вчитeль нe має право на сім´ю, дітeй, особистe життя, проблeми.
ну, у учителя как бы рабочий день, просто из дома. Или им не оплачивается это время?
Слабый пол• 29 марта 2020
Ответ дляПеремелица
діти пишуть повідомлення всюсуботу і неділю. протягом тижня писали і в 23.00.
думаю, що після цьього карантину вийдуть діти, що будуть дотримуватись краще часового терміну.
бо я, наприклад, відповідаю лише, якщо реальна проблема (дитина не може підключитись до гугл класу), якщо ж питання по предмету або по задачам - то відповідаю - все в понеділок, зараз вихідний.
але це зараз займає чам.
і робочий час нне може бути повноцінним, так як дома свої діти. але не хвилюйтесь, час робочий відпрацьовую, бо наповнює матеріалами все і перевіряю роботи після того як малі заснуть і до 24.00 або 01.00
Перемелица• 29 марта 2020
Ответ дляСлабый пол
але це зараз займає чам.
я не волнуюсь, отвечала на Вашу претензию, что грузят учителей бедненьких в рабочее время
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 марта 2020
Ответ дляМини-бикини
Как вы представляете онлайн уроки в Зуме, если, например, в семье 2-3 школьника и 1 компьютер?
Больше компьютеров, иначе никак нам сегодня пришлось еще один докупить - с завтрашнего дня по такой же системе учиться и наш первоклашка, а моя работа при этом не должна пострадать...
Чемодан-Вокзал-Майами• 29 марта 2020
Ответ дляАгент Пинкертона
Ну, кто на удалёнке, ’кабинеты’ сделали и работу выполняют.
Смартфоны есть практически у всех. Что-то можно придумать, было бы желание. У кого-то дети будут бегать, у кого-то родители в трусах. Просто надо включиться в новые реалии.
В зуме есть доска - и наши отлично разбирают все примеры и задачи

Радуга-дуга• 29 марта 2020
Ответ дляЗаикальница
В мeнe троє дітeй-школярів, один комп, ноут зламався на минулому тижні, як мeні обрати кому варто вчитися. В сьогоднішній ситуаціі я нe готова викласти 2000грн за рeмонт. Цe лишe один з моіх момeнтів. Алe в більшості людeй є ті чи інші проблeми, лишe частина мають змогу організувати для своіх дітeй можливіть вчитися онлайн. Нe у всіх організовані діти і будуть вчитися за відсутності батьків, ... Думаю, нe всі вчитeлі мають змогу можливості ооганізувати подібнe навчання - то іх длясуспільства вжe нe існує.
телефон. планшет?
Слабый пол• 29 марта 2020
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
да, есть доска. Но для меня писать на єтой доске сложно (мьішкой не так просто писать (((( а ручки, которую подключить до ПК у меня нет.
и у детей тоже не получилось писать на єтой доске...
возможно, когда технология будут лучше и наявность оборудования тоже и мьі научимся писать на доске, то можно будет и в Зууме что-то делать по физике.
Детектор лжи• 30 марта 2020
Ответ дляНе прохожу мимо
Кто доплатил? За какой тариф? Кому раздал? У нас бесплатное образование.
За возможность пользоваться мобильным как вай-фай роутером. И при чем тут образование к нежеланию родителей обеспечить ну жный доступ к бесплатному образованию?
тогдалия• 30 марта 2020
Ответ дляСлабый пол
підкажіть мені таку он-лайн доску! для фізики!
якщо ви знаєте, то підкажіть, щробіть добру справу, а не просто наїжджайте на вчителів
Посмотрите здесь, нужно скачать IDroo
тогдалия• 30 марта 2020
Ответ дляНе прохожу мимо
да, реально интересуют... можно хотя бы название? (я быстро учусь)
IDroo
можно скачать эту