Шукаю не дорогий батут і натрапила на інтернет магазин з низькими цінами і хорошим асортиментом. Зателефонувала дізнатися чи актуальні ціни і сказали, що так, що вони купують напряму у виробників. Передоплата 50% або 100%.
Але щось мене стримує від покупки. Занадто низькі ціни в порівнянні з іншими магазинами і відсутність відгуків в інтернеті, хоч в них на сайті відгуки є. Мало фото товарів, і є навіть фото взяте з розетки.
Що скажете про цей магазин?
Ось такий батут в Юску 5999 грн
а в них 2400
Що скажете про цей магазин?
Ось такий батут в Юску 5999 грн
а в них 2400