20 июля 2020

Никакой дистанционки, дети будут учиться в классах

Так заявил санврач Ляшко, ну как все довольны?
Сосулька 20 июля 2020
отличная новость
Малая еще та 20 июля 2020
Это ужасно! Страшно представить что будет.
Кондуктор автобуса 20 июля 2020
И где зрадофилы, которые кричали о тотальной дистанционнке
СКИБИДЫШь 20 июля 2020
Посмотрим
Спасатель Малибу 20 июля 2020
ССылка?
Оле Лукойе 20 июля 2020
Ну и славно
Эскиз бесконечности 20 июля 2020
Да все равно, пусть хоть работать идут те дети)))
Кто будет доволен, кто то нет
Толку(
Люблю порядок 20 июля 2020
Сссыльььь))))
Плиииз
Просто так говорить и я могу
Уже 150 раз обсудили— решают о сценарии проведения уроков
Вся такая растыкая 20 июля 2020
А это плохо?
Кондуктор автобуса 20 июля 2020
Ответ дляСпасатель Малибу
ССылка?
Комитет вр по образованию, писал о правилах нового учебного года.
Стильная штучка 20 июля 2020
Ой, ну и слава богу. Дистанционка только для галочки
Люблю порядок 20 июля 2020
Ответ дляКондуктор автобуса
Комитет вр по образованию, писал о правилах нового учебного года.
Что это
Комитет вр по образованию?
Спасатель Малибу 20 июля 2020
Ответ дляКондуктор автобуса
Комитет вр по образованию, писал о правилах нового учебного года.
Ну так ссылку киньте
Фенте Фря 20 июля 2020
Поживем, увидим.
Кондуктор автобуса 20 июля 2020
Ответ дляСпасатель Малибу
Ну так ссылку киньте
Комитет Верховной Рады по вопросам образования
❓Яким буде навчання з 1 вересня? Днями уряд ухвалить рішення про зміну підходів до адаптивного карантину та, зокрема, до організації навчального процесу.

🔊На сьогоднішньому засіданні Комітету освіти, науки та інновацій т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко анонсували деякі майбутні новації.

🟢🟡🟠🔴Отже, в залежності від епідемічної ситуації, Україна буде ділитися на зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону». Освітній процес у навчальних закладах буде заборонено лише у «червоній» зоні.

🔺Уряд планує, що навчальний рік в Україні розпочнеться у відповідності до одного з трьох сценаріїв:
1️⃣Низький рівень захворюваності: відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі.
2️⃣Високий рівень захворюваності: освітній процес забезпечується повністю дистанційно.
3️⃣Середній рівень захворюваності: освітній процес забезпечується у змішаній формі – дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та заходами гігієни.

🟡Найбільш вірогідним в Україні вважається третій сценарій. У такому разі, рекомендації щодо орагіназції освітнього процесу будуть такими:

🔹У пріоритеті - дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту (за певних умов)
🔹Скасування масових заходів і екскурсій
🔹Проведення зборів педколективів у дистанційній формі
🔹Запобігання скупчення великої кількості людей
🔹Розмежування потоків школярів, в залежності від їх віку
🔹Рекомендоване проведення окремих видів занять на свіжому повітрі та застосування комбінованого навчання.
🔹Особам з групи ризику (з хронічними, легеневими, розладами імунної системи, захворюванням на цукровий діабет, тощо) буде рекомендовано продовжити форму освіти, що максимально відповідає потребам їх захисту: екстернатна форма чи дистанційне навчання
🔹Повністю дистанційна форма навчання для молодшої школи застосовуватися не буде, оскільки визнана неприйнятною.
🔹На каратин навчальні заклади закриватимуть на 14 або 7 днів (рішення ще не ухвалено).
🔹Вчителям не будуть щотижня робити тести
🔹Іноземні студенти зможуть приїхати в Україну та навчатися

❗️Остаточне рішення та подробиці по цих питаннях буде ухвалено на наступному засіданні Кабінету Міністрів! Більше інформації дивіться у відео.
Ссылки были еще на той недели. Ищите их сами
Оле Лукойе 20 июля 2020
Ответ дляЭскиз бесконечности
Да все равно, пусть хоть работать идут те дети)))
Кто будет доволен, кто то нет
Толку(
Те, кто недоволен могут учиться дистанционно, это и до карантина было возможно. Вообще никаких проблем
Стильная штучка 20 июля 2020
Ответ дляМалая еще та
Это ужасно! Страшно представить что будет.
А чо будет? Земля вверх ногами перевернется?
Кондуктор автобуса 20 июля 2020
Ответ дляЛюблю порядок
Что это
Комитет вр по образованию?
Комитет Верховной рады по вопросам образования
Пи Пи Пилюля 20 июля 2020
дуже надіюся, дистанційка - це треш
Люблю порядок 20 июля 2020
Остаточне рішення та подробиці по цих питаннях буде ухвалено на наступному засіданні Кабінету Міністрів

Все
Хватит уже
Ещё НЕТ окончательного решения
Малая еще та 20 июля 2020
Ответ дляСтильная штучка
А чо будет? Земля вверх ногами перевернется?
Нет люди вымрут хорошенько. И пока это не ваши близкие, то все вроде бы ничего.
Кондуктор автобуса 20 июля 2020
Ответ дляЛюблю порядок
Остаточне рішення та подробиці по цих питаннях буде ухвалено на наступному засіданні Кабінету Міністрів

Все
Хватит уже
Ещё НЕТ окончательного решения
Нужно ждать решения Кабмина
Спасатель Малибу 20 июля 2020
Ответ дляКондуктор автобуса
Комитет Верховной Рады по вопросам образования
❓Яким буде навчання з 1 вересня? Днями уряд ухвалить рішення про зміну підходів до адаптивного карантину та, зокрема, до організації навчального процесу.

🔊На сьогоднішньому засіданні Комітету освіти, науки та інновацій т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет та головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко анонсували деякі майбутні новації.

🟢🟡🟠🔴Отже, в залежності від епідемічної ситуації, Україна буде ділитися на зони: «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону». Освітній процес у навчальних закладах буде заборонено лише у «червоній» зоні.

🔺Уряд планує, що навчальний рік в Україні розпочнеться у відповідності до одного з трьох сценаріїв:
1️⃣Низький рівень захворюваності: відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі.
2️⃣Високий рівень захворюваності: освітній процес забезпечується повністю дистанційно.
3️⃣Середній рівень захворюваності: освітній процес забезпечується у змішаній формі – дистанційно та в закладах освіти, з відповідним дистанціюванням та заходами гігієни.

🟡Найбільш вірогідним в Україні вважається третій сценарій. У такому разі, рекомендації щодо орагіназції освітнього процесу будуть такими:

🔹У пріоритеті - дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту (за певних умов)
🔹Скасування масових заходів і екскурсій
🔹Проведення зборів педколективів у дистанційній формі
🔹Запобігання скупчення великої кількості людей
🔹Розмежування потоків школярів, в залежності від їх віку
🔹Рекомендоване проведення окремих видів занять на свіжому повітрі та застосування комбінованого навчання.
🔹Особам з групи ризику (з хронічними, легеневими, розладами імунної системи, захворюванням на цукровий діабет, тощо) буде рекомендовано продовжити форму освіти, що максимально відповідає потребам їх захисту: екстернатна форма чи дистанційне навчання
🔹Повністю дистанційна форма навчання для молодшої школи застосовуватися не буде, оскільки визнана неприйнятною.
🔹На каратин навчальні заклади закриватимуть на 14 або 7 днів (рішення ще не ухвалено).
🔹Вчителям не будуть щотижня робити тести
🔹Іноземні студенти зможуть приїхати в Україну та навчатися

❗️Остаточне рішення та подробиці по цих питаннях буде ухвалено на наступному засіданні Кабінету Міністрів! Більше інформації дивіться у відео.
Ссылки были еще на той недели. Ищите их сами
Ну так это известно,а где о том,что не будет дистанционки?
Стильная штучка 20 июля 2020
Ответ дляМалая еще та
Нет люди вымрут хорошенько. И пока это не ваши близкие, то все вроде бы ничего.
Вымрут ’хорошенько ’ от посещения школы? Не того боитесь.
Вот Она Я 20 июля 2020
Ответ дляМалая еще та
Нет люди вымрут хорошенько. И пока это не ваши близкие, то все вроде бы ничего.
А чего до сих пор не вымерли?
Вот Она Я 20 июля 2020
Ответ дляКондуктор автобуса
Нужно ждать решения Кабмина
Оно не будет каким-то иным
Стильная штучка 20 июля 2020
Ответ дляВот Она Я
А чего до сих пор не вымерли?
Разрешения ещё не поступило
Кондуктор автобуса 20 июля 2020
Ответ дляСпасатель Малибу
Ну так это известно,а где о том,что не будет дистанционки?
Вот на основе этого Ляшко сказал, что дети пойдут в школу. Он тоже принимал участие в последним заседании комитета. Учеба будет, если ваш город не в красной зоне ( предполагаю Киев и Львов в пролете)
Вот Она Я 20 июля 2020
Ответ дляСтильная штучка
Разрешения ещё не поступило
Разрешения вымирать?
Малая еще та 20 июля 2020
Ответ дляВот Она Я
А чего до сих пор не вымерли?
Потому что некоторые ходили с масками на лице и дома сидели! Скажите им спасибо!