Пончик Солнечный• 24 июля 2020

Як ви готуєте обід, вечерю з 10,20,30 хвилин??? .

Часто в темах пишуть що готовка це фігня, і за 30 хвилин можна приготувати повноцінний обід чи вечерю. Я в шоці з таких порад. Ну невже так можна, навчіть мене. Я на приготування трачу мінімум 1,30., а то і більше. Сьогодні приготувала борщ, і зтушкувала картоплю з мясом. Два часа як не було. Помила всі овочі, почистила, порізала. Помила мясо на борщ порізала. Зробила зажарку.
автор Пончик Солнечный • 25 июля 2020
Ответ дляПарасюха
кому что , мне себя жалко.
оттличный гаджет на кухне муж и старщий сын .
Чоловік гроші заробляє, для чого він мені на кухні.
ВауВау• 25 июля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
Ну але для автора це не аргумент)Я теж так економлю свій час.І до цього дійшла ще до виходу на роботу.І тепер одну морозильну камеру використаю під заготовки.Осінню очікуємо на поповнення і готуюся вже зараз,щоб полегшити собі приготування обідів і вечерь.І так книг наші Порадниці навряд читають,якщо все сприймать так.Це як та невістка,в якої свекруха ПП-ешниця.
ну смак заморожених і свіжих продуктів відрізняеться, я зараз взягалі до свіжого мяса звикла з морозилки мені вже не смачне та й жесткіше набагато
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляПарасюха
автор, 3 детей, именно на готовку -3 часа в неделю.
В субботу утром делаем заготовки на неделю-домашние полуфабрикаты.
гаджеты,мультиварка , скороварка,

ежедневно на приготовление не более 30 минут .
и если борщ делаю, то зажарку-заправку зажарку на 4 порции сразу и в холодильник.
именно сам борщ-минут 10-15,, подготовка .
таймером на плите пользуюсь.
завтрак сегодня был:
паровой омлет овощами. салат и тосты.
детям какао, нам эспрессо

что вы там возитесь на кухне
Посудомойки, наверное нет у них. Или природная медлительность, отсутствие многозадачности.
У меня тоже после готовки гора грязной посуды и ложек/ножей, дощечки... Это каждый раз было бы минут на 20 дольше из-за мойки, 3 раза в день - уже час. А так, столешку протер, и все чисто. Раковина чистая, плиту я не пачкаю. А у многих брызги летят, убегает. У меня муж и мама так готовят, брызги даже на полу... Естественно, его после такой нужно мыть...
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
мы оба зарабатываем .
оба программисты.
одно не исключает другое... и если внушить мужу , что его мясо самое вкусное в мире...то есть шанс мясо не готовить.
заведите дома короля мяса, и будет счастье
Фруты_Буты• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
Раз в місяць можна. Я хоч домашні даю, а є такі що магазині їдять, і нічого.
Я не кажу, що не можна. Просто для чого?
Щоб потім дитина комплексувала від зайвої ваги?
Це просто пустопорожні зайві калорії.
В мене усі сім’я любить просту та корисну їжу, приготування якої займає мінімум часу та зусиль і яка приносить лише найвищу користь організму.
У вільний час гуляємо у лісі на свіжому повітрі усі разом.
палка-копалка• 25 июля 2020
Ответ дляПарасюха
я лучше поваляюсь в кровати лишний раз с мужем или с детьми погуляю
я не працюю, встаю коли висплюся і нагулююся за день з дитиною і собакою достатньо. Ми всі любимо смачну і різноманітну їжу. Зайвої ваги ні в кого нема. Але здоров´я не ідеальне щоб їсти магазинні напівфабрикати чи не митий салат. Для мене 10 хв на приготування обіду не вистарчає але зовсім не напрягає готувати довше. Я навіть люблю готувати і чоловік також. Нам так комфортно разом.
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
о это фей, у нас огромная, кажется на 12 комплектов, сильно облегчает жизнь
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
Вы каждый день на рынок бегаете? За мясом свежим?
Я магазинное и типа фермерское не беру. Химозное оно, и вкус химии, особенно у магазинного. Поэтому лучше нормальное домашнее заморозить.
Anjavoloschykk• 25 июля 2020
Ответ длябибизяна
да, непоняла)скажу свое мнение, если критично со временем, то да, а так там не очень все выходит
Так я подумала,що буду готувати в ній каші і можливо ці ж таки сиропи))Уже буде трохи вільніше.
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
Если о свежих овощах и фруктах - бесспорно. Но бульон, мясо, тушёная заправка, вообще не отличаются.
Фруты_Буты• 25 июля 2020
Ответ дляпалка-копалка
В мене інша реальність.
А миття посуду після підготовчих робіт скільи часу займає? Я гречку, рис перемиваю і перебираю, не менше 5-7 хв. Рибу теж мию .
Навіть щоб зробити салат то теж залишається посуд, ножі, ложки. В мене гора посуду в мийці ще до того як їжа приготується. Салат з супермаркета теж мию, просушую на рушнику. Огірки, помідори треба помити, повитирати, порізати.
Сьогодні був швидкий сніданок- вареники з сиром. Ліпила і морозила два дні назад. Тільки вода в каструлі закипіла через 5 хв, поки зварилися, розклала, поставила на стіл - більше 10 хв. За час, що варилися порізала і замаринувала м´ясо на обід. В мийці - дошка скляна, дві каструлі, шумовка, 3 ножі (різала м´ясо і відрізала шматок масла, порізала огірки), 3 вилки, 2 великі ложки, 3 великих тарілки, одна маленька, три чашки. І це в мене типу все нашвидкоруч. В обід буде в 2 рази більше посуду. А посудомийку нема куди поставити. Треба міняти повністю меблі і міняти розстановку техніки. На таке нема грошей.
Ну в цій темі більшість і намагається показати, що є ІНШИЙ спосіб життя.
Що вільний від кухні час можна витратити на додатковий заробіток/відпочинок.
Я тільки перечитую коментарі автора, Ваші та їм подібні - мені вже дурно стає.
Як можна настільки себе не любити, щоб так заганятися по життю.
І дітям своїм такої долі хочете?
палка-копалка• 25 июля 2020
Ответ дляФруты_Буты
Поясніть мені сакральний зміст вареників та пельменів у дитячому харчуванні.
Ви ж так тут розтинаєтесь про все найкраще для дитини.
Для різноманітності. Я готую раз в квартал вареники з м´ясом. На різдво з картоплею і інколи з сиром.
автор Пончик Солнечный • 25 июля 2020
Ответ дляПарасюха
мы оба зарабатываем .
оба программисты.
Ну мені не потрібен чоловік на кухні, я не люблю коли мені заважають. Чоловік купляє продукти, заробляє гроші. Цього достатньо
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ дляпалка-копалка
у меня любимая работа и свободный график,дети собака и т д -иоже есть.
есть помощница .
вкусно любя поесть все,но столько времени стоять...
и ценность этого всего нулевая.
еще есть 25 способов пойти вкусно поесть без готовки
Фруты_Буты• 25 июля 2020
Ответ дляпалка-копалка
Ну на Різдво - то святе діло - традиції :)
ВауВау• 25 июля 2020
Ответ для90x60x90
чого на ринок мясний магазин у дворі, беру там завжди свіже, на ринку ніколи мясо не купляла, воно ж таке ’домашнє’ як в магазині.
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
Это если только забитое животное
А мясо из магазина, если замариновать, а потом заморозить, будет ещё мягче
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
Ой і тут всі всюди були, мультиварки в ресторані на кухні. Більшого бреду не чула
Чудные вы... в мультях йогурты готовят свежие, каждый день. В частности у Тищенко для своих. Проще, чем в мульте ни в чем йогурт не готовится.
Ещё несколько ресторанов знаю и в Одессе и Киеве , где мультя есть на кухне.
автор Пончик Солнечный • 25 июля 2020
Ответ дляФруты_Буты
Це просто пустопорожні зайві калорії.
Нічого не буде від одного разу місяць. Ніхто не їсть кастрюлями, все в міру. Так що не переживайте за мене, краще за своїх думайте. Готуйте тільки здорову їжу
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
у меня с покупкой продуктов 14-летний ребенок справляется, несложно повторить корзину с доставкой.
ну его тратить время на эти магазины
мы не ходим в магазины-все на дом
бакалею, по пути
ВауВау• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
мясо дуже навіть відрізняеться попробуйте тот же стейк зі свіжого із перемороженого мяса або отбивні. А бульон я взагалі не розумію як можно заморожувати. Едине що я роблю заготовкую на зиму в морозилці це червоний солоткий перець, дуже люблю його кидаю і в суп і в борщ і до страв. В сезон заготовлюю на всю зиму до весни.
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляПарасюха
Да, и у меня большая.
2 человека дома, полностью за день заполняется.
палка-копалка• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
Посудомийка - це точно. Ми купили пусту квартиру і то ж треба було так спроектувати кухню, щоб не було місця для посудомийки. І кухня ж не стара щоб усе викидати і переробляти і втиснути нема куди хоч і по розміру площа не маленька. От буває, що нема виходу хіба, що все ламати. Але грошей на це нема, бо були непередбачені значні витрати на лікування свекра. А ще дітям робимо ремонт і купуємо меблі.
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляФруты_Буты
Удар вареным тестом по поджелудочной и остальному ЖКТ
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
Да, и у меня большая.
так же моим игрушки,части плиты,горелки и всякое ...разное.
были и кеды-хорошо отмыла
автор Пончик Солнечный • 25 июля 2020
Ответ дляФруты_Буты
І дітям своїм такої долі хочете?
Для чого мені додатковий заробіток, мені вистачає коштів на все. Не хочу зганяти себе роботою, я і так працюю. А готувати я люблю, що не ясно. Мені вистачає часу6на все
Anjavoloschykk• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
Звичайно є різниця але є різниця у часі))У мене на даний момент взагалі вже третина морозильної камери заповнена ягодами(малина,ожина,яфини,чорна і червона смородина,черешня,вишня) і звичайно декілька видів грибів(відварені,потушені).Це вже скорочує час для приготування соусів,гарнірів,компотів.А м’ясо це моі реалії,сільські.Це ж у нас йдуть на заріз одразу двоє-троє поросят.От і маєш запас і в морозилці і в банках.Тільки для себе і дітей купую свіже філе,стейки,фарш.
Фруты_Буты• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
В нас у місті є мережа м’ясних магазинчиків - там підприємець скуповує в людей, гарне м’ясо - просто супер. Я вже забула що таке ринок.
Там і обране філе при тобі миють, м’ясорубку миють, на фарш перемелюють. Ціна 185 гривень телятина найдорожча, перепілка, кролик також біля того, 180-200 гривень за кілограм. Кожен день крім понеділка можна купити свіжесеньке, парне.
Безпринципная• 25 июля 2020
Я тогда борщ варю минимум 2 часа, когда то специально после таких тем засекла время, 40 мин ушло на нарезку овощей для зажарки
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
на раз поїсти борщу з заморожених продуктів, для чого якщо можно зі свіжих на три дні, борщ на другий день такий смачний
ПАтАму что на один раз. На завтра новое и свежее.
Заморозка продуктов не влияет ни на что.