Пончик Солнечный• 24 июля 2020
Як ви готуєте обід, вечерю з 10,20,30 хвилин??? .
Часто в темах пишуть що готовка це фігня, і за 30 хвилин можна приготувати повноцінний обід чи вечерю. Я в шоці з таких порад. Ну невже так можна, навчіть мене. Я на приготування трачу мінімум 1,30., а то і більше. Сьогодні приготувала борщ, і зтушкувала картоплю з мясом. Два часа як не було. Помила всі овочі, почистила, порізала. Помила мясо на борщ порізала. Зробила зажарку.
После шести ни-ни• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
Вы шутите?
Это вкусно, мы такое едим если не каждый день, то очень часто.
Вы и в ресторане заказываете картошку, что ли? )
Не шучу
У меня дети не будут это есть на постоянной основе, впрочем , как и я.
Бабушка-байкерша• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
Посудомойки, наверное нет у них. Или природная медлительность, отсутствие многозадачности.
У меня тоже после готовки гора грязной посуды и ложек/ножей, дощечки... Это каждый раз было бы минут на 20 дольше из-за мойки, 3 раза в день - уже час. А так, столешку протер, и все чисто. Раковина чистая, плиту я не пачкаю. А у многих брызги летят, убегает. У меня муж и мама так готовят, брызги даже на полу... Естественно, его после такой нужно мыть...
100% Я часто пожарю сковородку мяса, а плита чистая. Потому что не жарю в плавающем жиру, просто смазываю сковородку. И не жарю очень жирные продукты, которые брызгают жиром во все стороны. И достаточно протереть плиту и стол 5 минут и все чисто. А посуду в посудомойку.
Если только у меня готовит свекровь, ’помогает’, она во-первых эти 5 отбивнушек жарит два часа почему-то, при этом заляпает все вокруг жиром и мясом, потом полдня отскребать засохшее. Я их жарю 15 минут и все чисто.
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
мясо дуже навіть відрізняеться попробуйте тот же стейк зі свіжого із перемороженого мяса або отбивні. А бульон я взагалі не розумію як можно заморожувати. Едине що я роблю заготовкую на зиму в морозилці це червоний солоткий перець, дуже люблю його кидаю і в суп і в борщ і до страв. В сезон заготовлюю на всю зиму до весни.
Ну вот, рестораны замораживают, а вы не понимаете )
А я перец люблю только свежий, зимой покупаю
Пончик Солнечный
• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
Я також не розумію заморожений бульон,
палка-копалка• 25 июля 2020
Ответ дляФруты_Буты
Я не кажу, що не можна. Просто для чого?
Щоб потім дитина комплексувала від зайвої ваги?
Це просто пустопорожні зайві калорії.
В мене усі сім’я любить просту та корисну їжу, приготування якої займає мінімум часу та зусиль і яка приносить лише найвищу користь організму.
У вільний час гуляємо у лісі на свіжому повітрі усі разом.
Це просто пустопорожні зайві калорії.
В людей різний метаболізм. Багатьом калорії не страшні.
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ дляБезпринципная
Я тогда борщ варю минимум 2 часа, когда то специально после таких тем засекла время, 40 мин ушло на нарезку овощей для зажарки
а комбайн купить-7 минут ,засекали утром сегодня
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляпалка-копалка
Посудомийка - це точно. Ми купили пусту квартиру і то ж треба було так спроектувати кухню, щоб не було місця для посудомийки. І кухня ж не стара щоб усе викидати і переробляти і втиснути нема куди хоч і по розміру площа не маленька. От буває, що нема виходу хіба, що все ламати. Але грошей на це нема, бо були непередбачені значні витрати на лікування свекра. А ще дітям робимо ремонт і купуємо меблі.
У меня даже настольная, маленькая когда-то была )
Не то пальто, конечно, но что поделаешь
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
Чоловік гроші заробляє, для чого він мені на кухні.
Так обычно говорят те, кто на себе весь быт тянет.
Зарабатывает муж это когда от 50 тыс в месяц хотя бы.
Но как показывает практика, на советчице зарабатывает это от 20 до 30 тыс и бабы готовы обеспечить 100% быт
Anjavoloschykk• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
На рахунок бульону ви помиляєтесь.Цим навіть великі шеф-кухарі не нехтують.Це справді дуже полегшує готовку.А перцю червоного у мене йде в морозильну цілий ящик від бананів,теж дуже люблю з ним готувати.
Бабушка-байкерша• 25 июля 2020
Ответ дляБезпринципная
Вы ведро борща варите наверно, овощи килограммами?
А я одну луковицу, одну морковь, картошку и три свеколки. Горсть капустки. Плюс есть комбайн или разные терки ручные, плюс часто делаю зажарку и тушеную свеклу сразу на несколько борщей, тогда вообще только в бульон все закинуть и проварить - готово.
Безпринципная• 25 июля 2020
Ответ дляПарасюха
У меня таких денег нет
Ответ дляAnjavoloschykk
Звичайно є різниця але є різниця у часі))У мене на даний момент взагалі вже третина морозильної камери заповнена ягодами(малина,ожина,яфини,чорна і червона смородина,черешня,вишня) і звичайно декілька видів грибів(відварені,потушені).Це вже скорочує час для приготування соусів,гарнірів,компотів.А м’ясо це моі реалії,сільські.Це ж у нас йдуть на заріз одразу двоє-троє поросят.От і маєш запас і в морозилці і в банках.Тільки для себе і дітей купую свіже філе,стейки,фарш.
компоти я не готую, гриби можу кинути якщо в холодильнику залежались, але їмо ми тільки печериці, лісові гриби не їмо.
Звичайно якщо свою свиню забити то доцільно мясо заморозити, та нівіть якщо пів тушки купити теж доцільно, але в міських реаліях краще свіже купити, звичайно в мене є в морозилці мясо на будь який випадок заморожене, але смак вже не той.
Безпринципная• 25 июля 2020
Ответ дляБабушка-байкерша
Литров 8
Парасюха• 25 июля 2020
Ответ для90x60x90
мне вот тоже в цифрах, у нас с мужем 130.. но 5 человек
Пончик Солнечный
• 25 июля 2020
Ответ дляБезпринципная
Ви повільна як і я, потрібно ускорюватися. А краще все закинули в кастрюлю, не мийте, і не нарізайте. Потім блендером, дві хвилини і крем суп готовий. Як вам рецепт

Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляБезпринципная
Вот, а мы комбайном )
10 минут - помыть/почистить, 5 - собрать комбайн и измельчить всё
Ответ дляФруты_Буты
В нас у місті є мережа м’ясних магазинчиків - там підприємець скуповує в людей, гарне м’ясо - просто супер. Я вже забула що таке ринок.
Там і обране філе при тобі миють, м’ясорубку миють, на фарш перемелюють. Ціна 185 гривень телятина найдорожча, перепілка, кролик також біля того, 180-200 гривень за кілограм. Кожен день крім понеділка можна купити свіжесеньке, парне.
ось і в такий магазин хожу дуже зручно, мясо кожний день привозять свіже, на другий день нічого не залишається. І також фарш роблять при тобі, може ми в один і той же магазин ходимо
Правда кролика там нема((
Anjavoloschykk• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
А я люблю гриби-лисички,боровики,козарики,сироїжки і т.п.Це ж Закарпаття.
Чукча Мукча• 25 июля 2020
Ответ дляКовбой Хагис
Вот, а мы комбайном )
и 10 минут мыть комбайн потом
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
чого на ринок мясний магазин у дворі, беру там завжди свіже, на ринку ніколи мясо не купляла, воно ж таке ’домашнє’ як в магазині.
Слышала я такие оправдания. В магазин замороженные туши привозят. По другому нельзя)).
Муж 20 лет берет мясо у одной женщины. И то по звонку, если срочно надо, то чаще всего она своё не даёт, бежит у кого то берёт. Или без мяса домой возвращается. И телятину с говядиной где брать она посоветовала.
И тоже мясо не всегда есть для своих клиентов
Ковбой Хагис• 25 июля 2020
Ответ дляПосле шести ни-ни
Не шучу
Мне не понять любителей вареников и голубцов, им не понять меня
пАлАвинкА• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
По этой же логике, для чего вы на кухне? Если вы тут распинались, что тоже зарабатываете. Но после всех ваших постов в это слабо верится
Пушка заряжённая• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный
Для чого мені додатковий заробіток, мені вистачає коштів на все. Не хочу зганяти себе роботою, я і так працюю. А готувати я люблю, що не ясно. Мені вистачає часу6на все
скажите честно, зачем тему создали?
и просили советов в заглавном посте? чтобы что?
Это как придет человек, научите меня экономить, ему надают советов, а он в ответ на это всех нищебродками назовет
Безпринципная• 25 июля 2020
Ответ дляПончик Солнечный

Я люблю готовить. И некоторые блюда требуют времени, ну что поделать
90x60x90• 25 июля 2020
Ответ дляВауВау
😀
Я много чего морожу. Все ягоды в виде пюре, зелень, брокколи, цветную капусту, грибы, печёные баклажаны и перец на икру зимой)..,
Я даже капусту могу порезать и закинуть в морозилку, если остаётся мало и может пропасть, пока я доберусь до неё готовить.
Ответ для90x60x90
я можу відрізнити переморожене мясо від свіжого, все інше ваші фантазії.