Ло Шарик• 05 августа 2020

Сімейні лікарі або мед.працівники зайдіть, будь ласка

Цікавить питання як бути, якщо одночасно сімейний лікар і його медсестра пішли у відпустку. Хто має виписати рецепт на ліки? Завідуюча сказала чекати по лікар вийде з відпустки.... Я знайшла в інеті інфу, що вони не можуть одночачно бути у відпустці, але ж від цього мені не краще. Потрібний рецепт. Як бути?
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
І правда нік в тему ’ло шарик’ обідно...

Колхозница• 05 августа 2020
Медсестра хіба має право на рецепт?
До чого тут ії відпустка, печатка ж лікаря на рецепті.
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
Медсестра хіба має право на рецепт?
Може виписувати електронний рецепт
Дюймовочка• 05 августа 2020
рецепт заверяется подписью и печатью врача, медсестра вместо доктора подписывать не имеет право
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляДюймовочка
Електронний рецепт!!
Дюймовочка• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Електронний рецепт!!
так у врача своя элект подпись
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляДюймовочка
так у врача своя элект подпись
По суті можете сказати? Що мені робити?
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Може виписувати електронний рецепт
Електронний підпис чий.
Рецепт - це призначений лікувальний препарат, який визначає сам лікар.
Медсестра може лише технічно, замість лікаря виписати рецепт, але де-юре на це має право лише лікар.
Запитайте у завідуючої, хто замість Вашого лікаря веде прийом пацієнтів?
Якби Ви захворіли, вона б також Вам сказала б чекати закінчення відпустки
Дюймовочка• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
По суті можете сказати? Що мені робити?
или договрится с другим врачом или ждать выхода своего с отпуска

автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Невже це питання неврегульоване на законодавчому рівні. Хто має виписати рецепт якщо лікар у відпустці?
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Інший лікар закладу, що тут складного?
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
Електронний підпис чий.
Мене теж це здивувало дуже! Сказала чекати поки вийде з відпуски, вона явно невадекваті!
Вредняжка• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Або черговий лікар, або той що заміняє вашого.
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
Інший лікар закладу, що тут складного?
Просто підходити до іншого лікаря і все?
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Вона?
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляВредняжка
Як я можу дізгатися хто заміняє мого лікаря? У завідуючоі запитати, не варіант... Може в реєстратурі будуть знати?
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
І все))
Але після того, як підійдете близенько до лікаря, ще можна з тим лікарем привітатися, пояснити ситуацію з відпустками Вашого сімейного та медсестри.
Попросити його по діагнозу надати Вам рецепт.
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
Вона?
Так,вона. Бо чекати 30 днів на мою думку неваріант, не всі можуть дозволити мобі купувати ліки...
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Що за ліки хоча б?

автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
І все))
Спробую завтра
leomama• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Обратитесь к главному врачу. Даже если врач один в амбулатории, должна быть временная замена.
Медсестра самостоятельно может выписать рецепт на лекарство, которое было назначено ранее, т.е. продлить. Электронный ключ обычно у них есть.
ПешитеБесАшипок• 05 августа 2020
Выписать может рецепт только врач! И только тот с кем декларация. К сожалению нсзу( национальная служба здоровья украины) еще сама не решила как быть в случае если врач в отпуске. У меня в поликлинике поступают так, кому нужен рецепт ( а я сейчас в отпуске) идут и перезаключают декларацию с другим врачом, и он выписывает электронный рецепт. Потом я выйду и эти пациенты обратно ко мне прийдут( благо их не так много кому нужен рецепт в этом месяце , пока я в отпуске, 2 человека всего). Может это и не правильно, но пока так делаем. Так решил наш главный врач.
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
Що за ліки хоча б?
А яка різниця?
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляleomama
Вы верите в то, что такая, как автор попадет к главврачу за инфо, кто кого замещает в его ведомстве?
И самое главное, что именно эту инфу знает сам главрач клиники?
Вы серъезно?
автор Ло Шарик • 05 августа 2020
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ого! Тобто так чк пишуть, що домовиться з іншим лікарем не вийде? А ваша медсестра не виписує електронні рецепти пацієнтам? Моя б виписала, але ж вона теж у відпустці...
Статус Ква• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
Заходу на хелсі, мій лікар не приймає-відпустка, написано заміняє лікар Тададам. І я можу записатися на прийом до того, хто заміняє
ПешитеБесАшипок• 05 августа 2020
Ответ дляЛо Шарик
На время моего отпуска, мой электронный ключ лежит у зав. Отд., такому нас заведено. Так что нет.
leomama• 05 августа 2020
Ответ дляКолхозница
Вы серъезно?
Серьезно. Я - зам глав.врача первички. И если бы кто-то из наших заведующих не решил самостоятельно вопрос с рецептом, его точно по голове бы никто не погладил.
Колхозница• 05 августа 2020
Ответ дляПешитеБесАшипок
А то, что алгоритм Хелси предусмотрен на смену доктора только трижды, Ваш глав не сказал об этом пациентам?
ПешитеБесАшипок• 05 августа 2020
Ответ дляleomama
Ну вот так у нас.