В танке• 05 июля 2021
Здесь есть врачи, которые ушли РЕПами?
Не пожалели?
ЗлойанОним• 05 июля 2021
Ушли те, кто врачами был так себе. Да, довольны, врачами бы они столько не заработали никогда. Но есть несколько человек, кто вернулся в педиатрию, терапию через 10 лет обратно, не пойму зачем, врачи никакие, зп меньше.
Смыкалка• 05 июля 2021
Я працювала ще як вчилась,робота не моя,важко морально,не розумію,навіщо вчитись 10 років і бігати з сумками?)
Зп була дууууже хороша,колектив супер,препарати чудові,але ......пішла працювати лікарем на за 1200 грн тоді,проти 15 тис медпредом.
Смыкалка• 05 июля 2021
Ответ дляСхема сыра
Це лікарям всяку фігню впарювати, щоб вони потім то пацієнтам впарювали?
Ну не завжди
Не всі мають змогу читати компендіум і їздити на конференції,а такі люди ознайомлюють з новими препаратами,і ще куча нюансів з назначенням
Тому робота не фігня,але не моя