Зайканалужайке• 12 сентября 2021
Це маніпуляції і аб´юз? Чи турбота і піклування?
Ситуація наступна. Є закохана молода пара : їй 16,
вона учениця 11 класу, йому 17, студент. Обоє симпатичні, розумні, цілеспрямовані. Здається, їм добре разом. Постійно на зв´язку: телеграм, дзвінки. Він постійно хоче знати, де вона, чим займається. Коли
відразу не отримує відповіді, ображається, говорить, що переживав. Не хоче, щоб дівчина спілкувалася з іншими хлопцями, щоб сиділа за однією партою. (Ситуація ускладнюється тим, що дівчина вчиться в фізматліцеї, і в класі вона 1 і 20 хлопців, і т.ч. дівчина ізолюється від колективу повністю) Говорить, що йому від однієї думки про те, що поруч з нею інший, погано, що вона, звісно, вільна людина, і може чинити, як вона бажає, та йому тим самим вона причинить біль. А коли йому внаслідок таких ´вільних´ дій дівчини стає погано, вона повинна його довго заспокоювати онлайн. Якось літнього вечора дівчина пішла гуляти з сім´єю містом, обов´язково повідомивши коханого і сховала телефон. А він хотів побажати їй гарної прогулянки чи поцілувати (віртуально) на прощання, вона ж не відповіла. Після того заспокоювали його вже мама по один бік і дівчина по інший (по телефону).
І тепер питання. Це з якогось боку здорові стосунки? Бо дівчина вважає, що норм.
Пончик Солнечный• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Як відкрити очі?
Пояснити. Що побудувавши з ним сім´ю вона буде на короткому шнурку. Ревнощі і скандали. Прийшла на годину пізніше-де була і з ким. Це жахливо. В мене сусіди такі. А потім бити почав. Цеслабкийі не впевнений в собі чоловік. Що значить його заспоюваюти? Бо аона не відповіла. Ви уявляєте, якщо вона буде на роботі і буде засідання( як у мене)години на 4. То він її ревнощами задовбе. Вона стане пстхічною. Поясніть що з чоловіком повинно бути спокійно. А він психічно неврівновпжений. Істеричка. І будувати зтаким життя-це біда. Чоловік має бути срокійний.впевнений а не істерити бо хтось не відповів. Це не піклування. Це намагання відрізати всіх від саого свого об´єкта обожнювання. Це не почуття. Це егоїзм. Сиди твльки біля. Люби меге і дивись на мене. А від інших відречись.відкривайте очі,бо дівка поламає собі життя. Відведіть до психолога. Нехай він пояснить їй поведінку цього ненормальнлго.
Плюшевая дыба• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Дівчинку ніколи не карали, ніяк. Всі її важливі рішення у свідомому віці приймала вона. Мама так, контролює. Можливо, інколи занадто.
Так получить это не бить. Её родители никогда не били. Манипулировали. Тетя Тани расстроилась, всё ради дочки, а та не ценит.
КрейсерАвроровна• 12 сентября 2021
Ответ дляКрем для арбуза
псих, а у девочки испорченное время
Какое «испорченное» время (разве так говорят вобще?), в 16 лет? Это период только знакомства с отношениями, а не под венец сразу и 5 детей рожать. Странно, что у вас проблема в этом.
Ответ дляЗвезда в шоке
Я боюсь, что мой сын таким может вырасти. Ему 7 лет. Он так же со мной: куда ты идёшь? Почему ты не обняла ( племянница)? Почему ты с ней говорила? Ты с ней ласково, а со мной нет. Обними( через каждые пару минут). Обними, обними. Почему ты без меня идёшь. И тд. Может я зря боюсь, и он перерастёт. Но, сейчас я устала от такого и совсем не хочу, чтобы он таким потом был.
У Вас ребенок кинестетик, у меня такой же, ему уже 8 лет.
Прекрасно Вас понимаю. Но тема немного другая.
Парень уже не ребенок. Явно, что хочет тотальный контроль над девочкой иметь!
МошеЙница• 12 сентября 2021
У моей знакомой так парень к ее дочке относился. Потом ей это надоело и она с ним расталась. Он продолжал приходить , а потом повесился( Девочка себя винила, пришлось с психологом работать.
Зайканалужайке
• 12 сентября 2021
Ответ дляМошеЙница
Боже! Жах....
Звезда в шоке• 12 сентября 2021
Ответ дляЛена Кор
Они же такими не ровно в полночь 16 летия становятся
Звезда в шоке• 12 сентября 2021
Ответ дляЛена Кор
А девочке совет : найти другого. А этому объяснить где границы.
Зайканалужайке
• 12 сентября 2021
Ответ дляА у нас макарошки
Приблизно так і говорила. І ніби й розуміє, і критично відноситься до певних моментів. А в результаті одне й те ж.
ЛюбимаЯНЬ• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Дівчина вже зараз відчуває свою відповідальність за його можливі реакції.
А вот это зря.
Девочке нужно донести, что она не может за него нести ответственность, потому что он не её ребенок или родители, он посторонний человек и она не обязана ему ничем.
Тем более, он мужчина и сам дожен быть опорой, а не обузой.
Зайканалужайке
• 12 сентября 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
Іншого не хоче. А це хлопець меж не бачить.
Баба_Воля• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Із хлопцем все ясно. У дівчини щось не так в сім’ї. Поведінка жертви. Притягує відповідно таких.
Звезда в шоке• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Так может ее к психологу? Жаль, когда в такое попадает с такого юного возраста.
КрейсерАвроровна• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Поведите дочь к психологу. Взрослый- родитель, который часто общается с подростком с позиции родитель- ребёнок и взрослый, который скорее всего будет общаться с позиции взрослый- взрослый это разные вещи.
Зайканалужайке
• 12 сентября 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
Певно, варто спробувати. Дякую.
Фифачка• 12 сентября 2021
Девочка полная дура. Она этой поймёт, главное чтоб не поздно. Такие мальчики и убить могут, если что. А родителям девочки большой привет...
Не танцую- но пою• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
А, забула написати. Дівчина погодилася на спільний доступ до всіх акаунтів.
Он совсем дура??
Борода• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Він не бачить, бо вона йому їх не ставить, бо боїться образити...їй треба навчитися їх встановлювати, але це з досвідом. Наберіться терпіння, дай бог вона прозріє і головне не втрачайте зв´язок, капайте потрошку.
Не танцую- но пою• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Що має бути, на вашу думку, в сім´ї, щоби дитина дозволяла так з собою вести?
Кто-то из родителей тиранит.
Не танцую- но пою• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Мама так і робить. Дівчинка ніби й розуміє все, але не хоче його втрачати.
Надо таки его потерять..
Не танцую- но пою• 12 сентября 2021
Ответ дляЕдинорог помог
Меня бы даже испугали такие отношения. Это как-то нездорОво. Тут не в ревности вообще дело. Здесь желание тотального контроля во всем.
Привыкла значит так жить.
КрейсерАвроровна• 12 сентября 2021
Ответ дляНе танцую- но пою
Это мрак. Он псих. Там чистый абьюз и манипуляции.
Обожаю такие комментарии. Вот прям диагнозы по словам матери поставили сразу. Даже и мысли нет, что мать не всегда объективна, а дочь сама, например, доказывает парню, что она такая, как нужна ему.
Малая Налегке• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Як відкрити очі?
Не треба’відкривати’.казати і застерегти потрібно, але не через кидай його.
До того ж це залежить від стосунків між матір´ю і донею і від ставлення доньки до хлопчика. Не треба усувати від досвіду, просто бути поруч і надійним плечем
ЛюбимаЯНЬ• 12 сентября 2021
Ответ дляКрейсерАвроровна
Испорченное, в смысле, зря потраченное.
Вот тменно, это время чтобы гулять, общаться со сверстниками, познавать радости юности, а не отчитываться за каждый шаг истеродному парню и тратить свои драгоценные молодые годы на его успокоения.
Зайканалужайке
• 12 сентября 2021
Ответ дляФифачка
Гіперопіка з боку батьків?
Не танцую- но пою• 12 сентября 2021
Ответ дляЗвезда в шоке
Присекайте. Я своему говорила, что могу не хотеть его обнимать 24/7, это нормально, при это люблю сильно.
Баба_Воля• 12 сентября 2021
Ответ дляЗайканалужайке
Підміна понять та цінностей. Не співпадіння того, що говорять, і з тим, що роблять батьки. Відсутність довіри між дитиною та батьками. Та масса всього може бути.