Вбигудях• 01 октября 2021

Ваш чоловік вміє розмовляти?

Цікаво, чи є ще такі?
З чоловік не можна поговорити на серйозні теми, щоб вирішити, як коли і що робити, як доробити ремонт (важливі дрібниці), як організуватись на операцію, як вийти на роботу?
На ці питання просто мовчить, якщо донімаю, то надувається.
Раніше такі проблеми вирішувати непотрібно було, а ось останні 5 років - жах.
Та і виявилось, що попередні обіцянки з його боку - брехня. Ще гірше, мої батьки теж виявились брехунами
А здоров´я ні на що вже немає, я прсто в розпачу
Продавец овец• 01 октября 2021
Ответ дляБутылка Кифира
В горизонтальном положении всё как-то больше
я так и поняла
Я-ваш шанс• 01 октября 2021
Автор, в данном случае он устал от вашего нездоровья. Вы не симулянтка и вроде, как он не имеет права утомляться, родной же человек. Надёжа и опора. Но вот так. Напрягают его уже разговоры о ваших болячках и видимо, финансовые вопросы, связанные с ними. Тем более, вы не можете выйти на работу.
Вот и молчит
автор Вбигудях • 01 октября 2021
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вот и молчит
Напевно так і є
Але ремонт не дороблений ще до болячок, і гроші на те є

Складно все це
Ms. Доброта• 01 октября 2021
Я думала тільки в мене таке щастя, і з ремонтом, і з розмовами, але бачу що ні. Спитаю про той ремонт, починає псіхувати, або мовчить як не чує. Нічого спокійно обсудити не можливо, як підліток підстрибує, емоціонує, або робить вигляд що не чує. Сама не можу, бо я якщо його якийсь інструмент на пів сантиметра передвину, то він три дні помирає, як полізу до ремонту, то його ж пропасниця розіб´є. От дівчата питають, навіщо з такими одружувались, так він нормальний був, чи ні, не знаю(
автор Вбигудях • 01 октября 2021
Ответ дляMs. Доброта
Бажаю вам щоб швидше все вирішилось
Я вже рідше впадаю в депресію, але буває, як от зараз
Спрошу_ка_я_у_мужа• 01 октября 2021
Ответ дляЛетчица
Мой тоже не разговаривает смотрит в точку. Ну я тоже
Они такими становятся со временем, или вы за такого замуж выходили?