БезникаЯ• 06 октября 2021

У Рівненській області у 1,5-річної дитини виявили поліомієліт

У Рівненській області у півторарічної дитини діагностували поліомієліт. Батьки малюка не вакцинували його від недуги через релігійні переконання.

Про це повідомили в пресслужбі МОЗ.

Як стало відомо, перші симптоми хвороби у дитини з´явилися 1 вересня, вже 3 числа її доправили в лікарню з парезом нижніх кінцівок.

“Система охорони здоров’я та епідеміологічного нагляду одразу спрацювала за протоколом та міжнародними стандартами: випадок зареєстрували як підозру на поліо — гострий в’ялий параліч та забезпечили необхідне обстеження та спостереження для з’ясування обставин”, — розповіли в пресслужбі МОЗ.

Зараз в області працює група єпідеміологов і вірусологів. Вони шукають контактних осіб, збирають аналізи, а також розбираються в деталях інциденту.

https://tsn.ua/ukrayina/u-rivnenskiy-oblasti-u-1-5...
Бывшая блондинка• 06 октября 2021
И ребёнок, конечно, же без прививок.
Продолжайте рассказывать, что полио у нас нету

Манный комочек• 06 октября 2021
так прививок не делали.
ура, звезды сошлись. а что тут невероятного?
Бабка_в_кедах• 06 октября 2021
похоже снова у вакцины срок годности подходит
ЛижТолько• 06 октября 2021
Супер! Хто мало уколовся, всі сюди, всі читайте! У нас епідемія! Всім 2-3-5 доз вакцини!!
автор БезникаЯ • 06 октября 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
Думаете утка?
Рожки-да-ножки• 06 октября 2021
и что?
КонФФетОшка• 06 октября 2021
У нас в Украине нет дикого вируса полиемиелита. Можно заразиться только от вакционированного живой вакциной.
Бабка_в_кедах• 06 октября 2021
Ответ дляСиренькая
Думаете утка?
зная наше государство и журналистов?почти уверена
Galina_vinsport• 06 октября 2021
Кажется лет 5 назад уже такое было..
наверное капелькам уже срок исходит

Рыжая бестия• 06 октября 2021
Ответ дляСиренькая
Думаете утка?
У нас пару десятилетий точно НЕТ дикого полиомиелита, только вакциноассоциированный, т.е. вследствие вакцинации.
Вакцинированные дети - источник заражения полио. Если ребенка не вакцинировали надо искать с кем из недавно вакцинированных он был в контакте. Оттуда и болезнь.
ir.zhuck• 06 октября 2021
Так дитина ж гуляла на майданчиках!
А хто з мам вакцинованих діток від поділ дотримується 60-ти денного карантину для власної дитини??? Та ніхто.
Ось і вистрілила рушниця без патрона!
І захворіла невакцинована дитина від вакцинованої дитина , бо в нас дикого поділ вже давно не має, а є лише від вакцин!!!!
автор БезникаЯ • 06 октября 2021
Ответ дляРыжая бестия
Вот и я подумала, откуда может быть дикий вирус
Что-то не спится• 06 октября 2021
Ответ дляРыжая бестия
Отличная у вас фантазия. Сами придумали или голоса в голове подсказали?
Кошка Мурка• 06 октября 2021
Ответ дляСиренькая
Думаете утка?
А я вірю. В Рівненські області багато людей мають вавку в голові з релігійних переконань. У знайомих син 18 років не має ні закордонного, ні навіть українського паспорта, бо релігійні переконання. І він там такий не один. Дитина ніде через це не вчиться, не може подорожувати. Моєму теж 18, вже з друзями об´їздив пів Європи.
Заместитель автора• 06 октября 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
О дааа
3@йk@• 06 октября 2021
Ответ дляЧто-то не спится
Так и придумывать не надо. В статьях об инциденте написано об этом.
ir.zhuck• 06 октября 2021
Ответ дляЧто-то не спится
А ви не знали, що вакциновані діти від поділ заразні?
Так почитайте медичну літературу!
І ви не знали, що дикого поділ не має вже?
Також почитайте медичну літературу!
ir.zhuck• 06 октября 2021
Ответ дляКошка Мурка
Та при чому тут релігія?
Не існує в Україні дикого поділ!!!
Є лише від вакцин!!!! Заразитись можна тільки від вакцинованої дитини!!!
Что-то не спится• 06 октября 2021
Ответ дляir.zhuck
Так почитайте медичну літературу!
Також почитайте медичну літературу!
Дайте ссылку на ’медицинскую литературу’, можно просто название я погуглю.
Подсказка - блогер в интернете это не то.

3@йk@• 06 октября 2021
Ответ дляЧто-то не спится
Болезнь вызвана дериватом вакцинного штамма полиовирусов 2 типа (Sabin2)’, — говорится в сообщении. Это из официальных источников- гуглите.
Кошка Мурка• 06 октября 2021
Ответ дляir.zhuck
Та при чому тут релігія?
Не існує в Україні дикого поділ!!!
Написано з релігійних переконань, значить там не вакцинований ніхто в оточенні тої дитини. Повірте мені. Я часто буваю в Рівненській області і спілкуюся з такими людьми.
ir.zhuck• 06 октября 2021
Ответ дляЧто-то не спится
https://likicontrol.com.ua/інструкція/?[18213]

Інструкція офіційна до вакцини!!!
П
очитайте про фармакодинаміка!!!!
Прыг-скок• 06 октября 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
Ага) сейчас начнётся вливание в несколько туров, как в 2015 было
ir.zhuck• 06 октября 2021
Ответ дляКошка Мурка
Живою вакциною вакцинують діток!!!
На майданчику все це передалось!!! Або розвивалки або соплі-слюні!!!
Что-то не спится• 06 октября 2021
Ответ дляir.zhuck

Інструкція офіційна до вакцини!!!
П
очитайте про фармакодинаміка!!!!
Зачем мне инструкция? Инструкция это не медицинская литература, давайте ссылку на литературу - результаты исследований и т.п.
Про вас анекдоты модно рассказывать:
-Я врач!
- Вы где то учились?
-Да,я инструкции к лекарствам читала!
ir.zhuck• 06 октября 2021
Люди!!! Мами!!! Читайте інструкції!!! Лікарі це прописують у самій інструкції до вакцини!!!
Гага Газу• 06 октября 2021
Ответ дляПрыг-скок
мне всеравно, у меня дети привиты хорошими вакцинами в частной клинике, нам не нужно.
барабанщица• 06 октября 2021
Ответ дляКошка Мурка
Вірите в дикий вірус поліо? Чи до чого тут паспорт?
ir.zhuck• 06 октября 2021
Ответ дляЧто-то не спится
Про вас анекдоты модно рассказывать:
-Я врач!
- Вы где то учились?
-Да,я инструкции к лекарствам читала!
Жесть!!!
А інструкцію до вакцини з стелі написали? Чи на основі досліджень?
Гага Газу• 06 октября 2021
Ответ дляir.zhuck
Людоньки шо ж це воно буде! Мы как-то пролежали в инфекционке дней 10 с ребенком который был только привит живой вакциной, а моя была еще не привита(смещение графика) и что-то никто не заразился.